سرپرست اداره كل منابع طبیعی نوشهر عرضه شد، اختتام حدنگاری ساحلی

سرپرست اداره كل منابع طبیعی نوشهر عرضه شد، اختتام حدنگاری ساحلی

بیا شمال: عبدالرضا سنگاری طی حكمی از طرف معاون وزیر و رئیس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری كشور بعنوان سرپرست اداره كل منابع طبیعی مازندران - نوشهر منصوب گردید.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، قربانعلی حدادی معاون فنی و آبخیزداری اداره كل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندراننوشهر در مراسم معارفه سرپرست اداره كل منابع طبیعی نوشهر ضمن بیان گزارش عملكرد اظهار داشت: امسال از صندوق توسعهٔ ملی ۷۰۰ میلیارد تومان به سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری كشور اختصاص یافت كه سهم اداره كل نوشهر ۱۴ میلیارد تومان بود.
قربانعلی حدادی اضافه كرد: با وجود فرصت اندكی كه در اختیار داشتیم، كارهای مربوط را به سرعت انجام دادیم به نحوی كه پیشرفت فیزیكی پروژه ها حالا بیشتر از ۸۰ درصد است و اگر فصل سرما و نامساعد شدن اوضاع جوی نبود، می توانستیم پروژه ها را كامل نماییم.
حدادی گفت: در گذشته توزیع اعتبار برمبنای مساحت بود و چون حوزهٔ اداره كل منابع طبیعی نوشهر مساحتش كم است، همیشه در آخر جدول اعتبارات بودیم و موجب می شد در مناطق بحرانی نتوانیم خوب كار نماییم.
معاون فنی و آبخیزداری اداره كل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندراننوشهر تصریح كرد: در سیل امسال مشخص شد در مناطقی كه فعالیت های آبخیزداری كرده بودیم خسارت كم بود و بدین سبب اگر اعتبار كافی و متناسب با تهدیدات منطقه ای داده شود، می توانیم احتمال خسارت سیل را باز هم كاهش دهیم.
سرپرست جدید اداره كل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندراننوشهر باز در این آیین اظهار داشت: با عنایت به شناختی كه از همكاران دارم خوش بین هستم و امیدوارم با حفظ و گسترش تعامل، به وظایف خود به خوبی عمل نماییم.
عبدالرضا سنگاری كه پیش ازاین معاون حفاظت و امور اراضی اداره كل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندراننوشهر بود اضافه كرد: سه سال پی در پی در این بخش، خاصه ممیزی اراضی، مقام برتر كشور را به دست آوردیم و در بخش استعدادیابی اراضی باز پارینه در ستاندن عواید دولت مقام اول كشوری را داشتیم.
سرپرست جدید اداره كل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندراننوشهر تاكید كرد: در آزادسازی سواحل، همكاران ما به خصوص ادارات منابع طبیعی شهرستان ها و یگان حفاظت زحمات زیادی كشیدند و حتی در ساعات غیر اداری و پاسی از شب گذشته، مشغول انجام وظیفه بودند.
سنگاری گفت: در حدنگاری اراضی كه اولویت اول سازمان جنگل ها است اعلام می نماییم كه اگر اعتبار به موقع برسد، حدنگاری اراضی ساحلی تا اختتام امسال تمام میگردد.

1397/10/03
18:14:44
5.0 / 5
4301
تگهای خبر: آب , اراضی , ساری , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا