مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان:

حماسه ۹ دی روز تجلی قدرت الهی و اقتدار ملت ایران بود

حماسه ۹ دی روز تجلی قدرت الهی و اقتدار ملت ایران بود

به گزارش بیا شمال مسئول نمایندگی دفتر ولی فقیه در سپاه قدس گیلان روز ۹ دی را روز تجلی قدرت الهی و اقتدار ملت ایران و میثاق با ولایت دانست و اظهار داشت: در سال ۸۸ فتنه گران به دنبال نابودی نظام و انقلاب بودند.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، حجت الاسلام غلامحسن تسخیری ظهر یكشنبه در جمع اجتماع طلایه داران بصیرت در سالروز حماسه ۹ دی كه در میدان ولیعصر(عج) شهرستان فومن برگزار شد، اظهار داشت: حماسه ۹ دی روز خاموش كردن فتنه، فتنه گران بود.
حجت الاسلام تسخیری با اشاره به اینكه به تعبیر بنده فتنه ۸۸ جنگ احزاب ضد ملت ایران بود، اضافه كرد: با بررسی تاریخ اسلام به این نكته جالب می رسیم كه در آن سال ها در چنین روزی حدیث شریف قدسی نازل و در آن آمده كه امیرمومنان علی (ع) چنان در این روز در میدان نبرد نقش آفرینی كردند كه فتنه، فتنه گران و جنگ احزاب خاموش شد.
وی با اشاره به اینكه حماسه ۹ دی روز تجلی قدرت الهی و اقتدار ملت ایران اسلامی و روز میثاق با ولایت فقیه و آرمان های انقلاب اسلامی و شهدا بود، خاطرنشان كرد: در طول ۸ ماه فتنه، فتنه گران بیرونی و داخلی با تبعیت از آمریكا، رژیم صهیونیسنی، انگلیس، كشورهای اروپایی و حاشیه خلیج فارس با هزینه های بسیار به دنبال نابودی نظام و انقلاب بودند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان در ادامه با بیان اینكه، ولایت مداران در مقابل منفعت طلبان وابسته به غرب با تمام وجود ایستاد و به آنها اعلام نمودند كه در این راه از جان خود هم می گذرند، بیان كرد: در سال ۸۸ از شعارهای انتخاباتی مشخص بود كه چه هدفی دنبال می گردد. در ایران رنگ مرسوم نبود اما به واسطه این فتنه از همان زمان انقلاب های رنگین خارجی وارد كشور شد.
وی با اشاره به اینكه فتنه همچنان با پوشش و جلوه ای جدید ادامه دارد و به دنبال تخریب نظام و انقلاب است، اضافه كرد: ملت با بصیر و آگاه ایران فریب شعارهای غرب گرایانه را نخورده و در طول سال های بعداز انقلاب شاهد بوده ایم كاری با مشاركت های مردمی همراه باشد نتیجه موفقیت آمیزی به دنبال دارد. در فتنه سال ۸۸ مردم برای حراست و حفاظت از انقلاب، نظام و رهبری وارد میدان شده و طومار فتنه را پیچیدند.

1397/10/10
14:15:59
5.0 / 5
4180
تگهای خبر: گیلان
این مطلب بیاشمال را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا