دادستان كل كشور:

عوامل نفوذی در لایه های مختلف مانع از مقابله با گرانی هستند

عوامل نفوذی در لایه های مختلف مانع از مقابله با گرانی هستند

به گزارش بیا شمال دادستان كل كشور حضور عوامل نفوذی در لایه های مختلف را مانع از مقابله با گرانی در جامعه دانست و اظهار داشت: در جنگ اقتصادی باید افرادی با روحیه جهادی و انقلابی به كار گرفته شوند.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، حجت الاسلام محمدجعفر منتظری قبل از ظهر امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به گرانی های موجود در جامعه تصریح كرد: مقابله با گرانی ها از وظایف دولت می باشد اما مشاهده می شود عده ای فرصت طلب میان داری را به عهده گرفتند.
حجت الاسلام منتظری بر كمك به دولت در جهت منافع مردم تصریح كرد و اضافه كرد: ورود قوه قضاییه در مقابله با گرانی ها تا حدودی اثرگذار بوده اما مسئولیت اصلی به عهده دولت می باشد.
وی با اشاره به اینكه بخش عمده مقابله با گران فروشی به عهده تعزیرات حكومتی است، خاطرنشان كرد: بخش اندكی از مقابله با گران فروشی كه جرم تلقی می شود به عهده دستگاه قضا است اما به علت كمبود امكانات تعزیرات حكومتی، به این نهاد كمك می نماییم.
دادستان كل كشور، مقابله با گرانی را نیازمند اراده قوی دانست و بیان كرد: عوامل نفوذی در لایه های مختلف مانع از مقابله با گرانی در جامعه هستند چونكه دشمن برای تولید گرانی در جامعه حساب شده كار می كند، برای ما محرز شده گرانی در جامعه ناشی از نفوذ است.
وی به جنگ اقتصادی دشمن با نظام اسلامی اشاره نمود و خاطرنشان كرد: در جنگ اقتصادی باید از نیروهای كارآمد استفاده گردد و دولت باید تیم اقتصادی قوی تشكیل دهد.
دادستان كل كشور با اشاره به اینكه تیم اقتصادی دولت ترمیم شده است، افزود: در جنگ نظامی كسانی فرماندهی را بر عهده دارند كه مرد نبرد و مبارزه هستند، در جنگ اقتصادی هم باید افرادی با روحیه جهادی و انقلابی به كار گرفته شوند.

1397/11/20
22:01:49
5.0 / 5
4315
تگهای خبر: تولید , فروش , گیلان
این مطلب بیاشمال را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا