لیگ برتر والیبال؛

راند اول بلندپروازی های تیم كاله در ایستگاه سایپا

راند اول بلندپروازی های تیم كاله در ایستگاه سایپا

بیا شمال: در اولین دیدارمرحله دوم حذفی و نیمه نهایی مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های كشور، تیم كاله مازندران عصر یكشنبه در آمل میزبان تیم مدعی ساپیا تهران است.


خبرگزاری مهر - گروه استان ها - مهدی غلامی: اولین دیدار حساس دو تیم كاله مازندران و ساپیا تهران از ساعت۱۶ عصر یكشنبه ۱۲ اسفنده ماه در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل انجام می شود. دوتیم درحالی به جمع چهارتیم مرحله پایانی مسابقات امسال لیگ برتروالیبال باشگاه های كشور رسیدند كه كاله ای ها با حذف حریف عنوان دار خود تیم خاتم اردكان یزد در دو مسابقه بعنوان اولین تیم، جواز حضور در مرحله نیمه نهایی را كسب نمود و در مقابل سایپایی ها باز درجدال با دیگر تیم خودروسازان پایتخت با پیروزی ۲بر یك، برابر تیم پیكان تهران و كنار زدن پرافتخارترین تیم لیگ برتر والیبال ایران حریف نماینده مازندران شد. دو تیم كاله مازندران و ساپیا تهران دراین مرحله باز در ۳ مسابقه باید به مصاف هم بروند و در نهایت برنده دو مسابقه، راهی دیدار فینال و یك گام تا جام قهرمانی مسابقات امسال لیگ برتر والیبال باشگاه های كشور نزدیك تر خواهد شد. با عنایت به جایگاه بهتر تیم كاله در مرحله گروهی مسابقات و بالاتر از تیم سایپا، نماینده مازندران از ۳ مسابقه، میزبان دو مسابقه در آمل خواهد بود ویك میزبانی باز برعهده تیم سایپا تهران است. هواداران دو آتیشه كاله، رمز برتری برابر خاتم تیم كاله مازندران كه به واسطه بیشتر از یك دهه تیم داری درسطح اول والیبال باشگاه های كشور وكسب دو مقام قهرمانی، یك نائب قهرمانی، دو مقام سومی درلیگ برترایران وكسب مقام قهرمانی جام باشگاه های آسیا وحضور درجام باشگاه های جهان را دركارنامه دارد، بخش زیادی از دست یابی به این موفقیت ها را مرهون حضور پرشور وحمایت های مستقیم هواداران است. حضور علاقمندان به والیبال از شهرهای مختلف مازندران درسالن ورزشی پیامبراعظم آمل برای پشتیبانی از تیم كاله دركسب پیروزی قاطع برابر خاتم اردكان بسیار چشم گیر و قابل توجه بود. هوادار هوشیار باش! با این وجود خیلی از دلسوزان ورزش آمل با عنایت به حضور چند بازیكن وتجربه حرفه ایآنان به هنگام باخت فنی برابر میزبان، با جوسازی مقابل داوری وتماشاچیان، به دنبال به انحراف كشاندن نظم عمومی می شوند، درخواست نمودند كه تماشاچیان آمل حرفه ای وهوشیارباشند.
میثم یوسفی یكی از فعالان ودلسوزان ورزش آمل اظهار داشت: برای تیم سایپا در مقابل كاله شانس كمی برای پیروزی از جهنم حرارت وعشق والیبال دوستان آملی می توان قائل شد. وی افزود: به همین دربیرون از زمین بازی و با كوشش برای جوسازی به ضرر تیم كاله و هواداران متعصب و فهمیده آملی، به روش های دیگری برای غلبه بر كاله استفاده خواهد شد. وی اظهار داشت: از هواداران با فرهنگ و فهیم آملی، عاجزانه تقاضا داریم كه فقط و فقط مبادرت به تشویق تیم و بازیكنان خود كنید و اسیر جوسازی ها نشوید كه اگر آنها به دنبال تحریك برخی هواداران و رفتارهای خارج از عرف بودند تا تیم خودرا از زمین بیرون كشیده و خودشان را مظلوم جلوه دهند، ناكام بمانند. این فعال ورزشی آمل یادآورشد: هیچ لذتی بالاتر از كسب این پیروزی خانگی و دیدن تیممان در فینال نیست و این مهم تنها با اتحاد و ساختن جوِّ هواداری سالم و پشتیبانی از تیم كاله در آمل محقق خواهد شد. در بازی مرحله قبل تیم های كاله مازندران و خاتم اردكان در آمل و با فراخوان دعوت از طرف چهره های ورزشی واجرایی شهرستان آمل، بیشتر از ۳هزار نفر از سراسر مازندران بازی دو تیم را از نزدیك تماشا كردند و با عنایت به ظرفیت كم سالن، گنجایش بیش از اندازه ظرفیت گزارش شد. شور جوانی در مقابل تجربه جهانی دو تیم درحالی پای به بازی مرحله دوم حذفی و یك قدمی فینال لیگ برتر والیبال گذاشتند كه تیم كاله مازندران در مرحله گروهی مسابقات در مكان ششم وسایپا تهران در مكان هفتم جدول رده بندی مسابقات قرارگرفتند و نزدیكی سطح بازی های دو تیم، رقابت را برای صعود یكی از این دو تیم به فینال سخت و حساس كرده است. شاگردان جوان و جویای نام بهروز عطایی در كاله مازندران كه یكی از كم سن ترین تیم های امسال لیگ برتر را باز یدك می كشند، نیم فصل دوم را با اعتماد به نفس بالا و تجربه اندوزی از بازی های آغاز لیگ و تجربه حداقل یك پیروزی برابر همه تیم های مدعی لیگ و حذف تیم خاتم اردكان یزد كه قهرمانی فصل گذشته جام باشگاه های آسیا درمرحله حذفی، خیلی از كارشناسان و علاقمندان به والیبال را به این تیم معطوف كرده است. كاله ای ها با بازیكنانی همچون رضا صفایی، مبین مظلوم، رسول آق چلی، ولی علیپور، میثم صالحی وچند بازیكن دیگر در بازی های لیگ حرف های زیادی درزمین برای گفتن دارد. در مقابل سایپایی ها با حضور بازیكنان نامی و مطرحی همچون، امیرحسینی، رضا قرا، علی شفیعی، حمزه زرینی، رحمان داودی، مجتبی قلیزاد، جواد حسین ابادی، مصطفی حیدری و محمدرضا حضرت پور حریف آسان و دست وپا بسته ای در مقابل كاله مازندران نخواهند بود.
فینال سخت است درهمین حال سرمربی تیم كاله مازندران درآستانه بازی حساس تیمش برابر ساپیا تهران به خبرنگار مهر اظهار داشت: بازی سختی اساسا برای هر دو تیم خواهد بود و تیم هایی كه دراین مرحله حضور دارند، با شایستگی و قدرت بالا صعود كردند. بهروز عطایی اضافه كرد: پیروزی در بازی اول برای هر دو تیم حیاتی خواهد بود، البته درآمل بازی خواهیم كرد و امیدوارم با حمایت تماشاچیان آملی بتوانیم تیم سایپا را شكست دهیم. وی ادامه داد، هر چند دو تیم دراین مرحله ۳ مسابقه باید برابر هم برگزار كنند، اما ما تلاش خواهیم كرد تا پیش از دو مسابقه كار این تیم را تمام نماییم. دو مسابقه درآمل خواهد بود و خوشبختانه بازیكنان تیم كاله در وضعیت آمادگی خوبی هستند و با پیروزی غرورآفرینی كه برابر خاتم گرفتند با انگیزه بالایی برابر سایپا قرار خواهند گرفت. عطایی، حضور تیم كاله درفینال لیگ برتر را سخت اما غیرممكن ندانست و اظهار داشت: تمام تلاش خودمان را برای ثبت بهترین عملكرد این فصل به نمایش خواهیم گذاشت. دیدارحساس تیم های كاله مازندران و سایپا تهران را در روز یكشنبه ۱۲ اسفند در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل كیوان عابدزاده بعنوان داور اول و میثم پارسه داور دوم قضاوت خواهند كرد و از طرف فدراسیون والیبال، محمد حسن خوشدل ناظر داوری و حسین پوركاشیان ناظر سازمان لیگ در آمل حضور خواهند داشت.

1397/12/11
17:47:59
5.0 / 5
4239
تگهای خبر: برند , زمین , ساری , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا