مدیركل كتابخانه های عمومی گیلان خبر داد:

اجرای طرح ملی كتابخانه گردی در كتابخانه خیرساز واجارگاه رودسر

اجرای طرح ملی كتابخانه گردی در كتابخانه خیرساز واجارگاه رودسر

به گزارش بیا شمال مدیركل كتابخانه های عمومی گیلان از اجرای طرح ملی كتابخانه گردی به مناسبت ۱۷ اسفند سالروز تاسیس نهاد كتابخانه ها اطلاع داد و اظهار داشت: امسال این طرح در كتابخانه خیرساز واجارگاه برگزار می گردد.پریسا كرمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینكه ۱۷ اسفندماه سالروز تأسیس نهاد كتابخانه های عمومی كشور است، اظهار نمود: بدین منظور اداره كل كتابخانه های گیلان مبادرت به اجرای طرح ملی كتابخانه گردی كرده است.
وی با اشاره به اینكه این طرح برای دومین سال است كه در استان گیلان اجرا می شود، اضافه كرد: امسال این طرح روز شنبه از ساعت ۸: ۳۰ بامداد تا ۱۹ عصر به میزبانی شهرستان رودسر و كتابخانه عمومی خیر ساز شمسی موسوی شهر واجارگاه اجرا می شود.
مدیركل كتابخانه های عمومی گیلان در ادامه با اشاره به اینكه اولین دوره این طرح در ۱۹ كتابخانه برگزار شد، اظهار داشت: خوشبختانه استقبال خوبی از جانب چهره های فرهنگی، چهره های مذهبی، ورزشی، فرهنگی و اصحاب رسانه شاهد بودیم.

كرمی با اشاره به اینكه بر مبنای تصمیمات اتخاذ شده امسال این طرح در كتابخانه های تازه تأسیس برگزار می شود، بیان كرد: به مناسبت سالروز تأسیس نهاد كتابخانه های عمومی برنامه های بسیاری در ۸۲ كتابخانه عمومی استان گیلان برگزار می گردد.
وی نشست های كتابخوان، میزبانی از دانش آموزان مدارس، قصه خوانی و جمع خوانی، نقد و رونمایی كتاب بخشی از برنامه های اجرایی در این ایام است.

1397/12/13
13:43:31
5.0 / 5
4122
تگهای خبر: گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا