فرماندار انزلی:

استاندارد سازی كنارگذر برای كاهش بار ترافیكی نوروز لازم است

استاندارد سازی كنارگذر برای كاهش بار ترافیكی نوروز لازم است

بیا شمال: فرماندار انزلی بر ضرورت استاندارد سازی كنارگذر انزلی برای كاهش بار ترافیكی نوروز از طرف دستگاه های متولی در كوتاه ترین زمان تا پیش از آغاز تعطیلات تاكید كرد.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، اسماعیل حیدری آزاد ظهر دوشنبه در جلسه هماهنگی استفاده از كنارگذر بندرانزلی با اشاره به اینكه این شهرستان مقصد سفر مسافران و گردشگران خیلی از سراسر كشور است، اظهار نمود: استاندارد سازی مسیر كنارگذر این شهر ساحلی برای كاهش بار ترافیكی و استفاده شهروندان و مسافران ورودی به بندرانزلی در روزهای نوروز ضروری می باشد.
وی با اشاره به اینكه بهره برداری از این كنارگذر سبب روان سازی ترافیك و كاهش حجم ترافیك شهری با توزیع ترافیك در پیرامون این شهر می شود، اضافه كرد: تمامی دستگاه های متولی باید در اسرع وقت نسبت به انجام اقدامات لازم برای استاندارد سازی لاین دوم كنارگذر جهت استفاده موقت در نوروز اقدام نمایند.
فرماندار بندرانزلی همین طور افزود: نصب علائم، خط كشی های مسیر، نصب سرعت كاه و همین طور نصب علائم در نقاط خطرآفرین و حادثه ساز در این راه برمبنای نظریه كارشناسان باید توسط دستگاه ها متولی انجام شده و نتیجه به فرمانداری ابلاغ شود.
وی اشاره كرد: مسئولیت و عواقب ناشی از هرگونه كم كاری و عدم انجام تعهدات از طرف دستگاه های متولی به عهده مدیر دستگاه مربوطه است.
حیدری آزاد با اشاره به اینكه پیمانكار مسیر كنارگذر انزلی باید جهت استاندارد سازی و انجام اقدامات حداقلی برای عبور و مرور در این راه به تعهدات خود عمل كند، اضافه كرد: نصب سرعت كاه، تعیین تكلیف بازوهای منتهی به مسیر كنارگذر و استاندارد سازی خط پروژه و توازن ارتفاع كمربندی و نقاط پیرامون و حادثه ساز پرتگاهی، خط كشی مناسب، نصب علائم و تابلوهای آگهی دهنده و راهنما و نصب جدا كننده ها، ایمن سازی منطقه پل علی باغ به كمربندی باید در كوتاه ترین زمان ممكن صورت گیرد.
فرماندار انزلی افزود: ادارات متولی امور آب، محیط زیست، صنعت و معدن و تجارت، امور اراضی با همكاری دادستانی نسبت به صدور مجوز حمل مصالح از منطقه ماهروزه روستای آبكنار جهت استفاده پیمانكار در پروژه كنارگذر انزلی اقدام و با پیگیری شهرداری بندرانزلی و اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای و با نظارت اداره كل راه و شهرسازی و محیط زیست و دادستانی، كلیه پیمانكاران نسبت به جمع آوری زباله و آشغال جمع شده در زیر پل ها و مسیر كنار گذر در اسرع وقت اقدام نمایند.
گفتنی است پروژه جاده ای كنارگذر انزلی از سال ۷۷ آغاز و از سال ۷۹ به مدت چند سال و به سبب موانع زیست محیطی مطرح شده از طرف سازمان محیط زیست متوقف گردید كه با رایزنی های بسیار ساخت مجدد آن شروع شده است.

1397/12/27
22:22:02
5.0 / 5
4227
تگهای خبر: آب , اراضی , استاندارد , انزلی
این مطلب بیاشمال را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا