سخنگوی سپاه پاسداران:

ملت ایران متخصص تبدیل تهدیدها به فرصت ها هستند

ملت ایران متخصص تبدیل تهدیدها به فرصت ها هستند

بیا شمال: سخنگو و مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران با اشاره به تحریم های اقتصادی مقابل نظام مقدس اسلامی، اظهار داشت: ملت ایران متخصص تبدیل كردن تهدیدها به فرصت ها هستند.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف عصر سه شنبه در سومین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم جواد دوربین كه در گلزار شهدای بندر انزلی برگزار شد، اظهار نمود: شهدای مدافع حرم تربیت یافته فرهنگ انقلاب اسلامی هستند.
وی با اشاره به اینكه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سبب زمین گیر شدن دشمنان اسلام و انقلاب شده است، اظهار داشت: امروز به بركت خون شهدای مدافع حرم، سر دشمنان اسلام و انقلاب به سنگ خورده است.
سردار شریف با اشاره به اینكه كشورهای استكباری برای حفظ امنیت رژیم صهیونیستی، داعش را تأسیس كردند، اضافه كرد: امروز به بركت مجاهدت های پاسداران سپاه اسلام، نقشه دشمنان نقش بر آب شده است.
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران اشاره كرد: با سربلندی به شهدا اعلام می نماییم كه راه آنها را ادامه داده و دشمنان انقلاب را به خاك ذلت می كشانیم.
وی آمریكا را همانند یك طبل تو خالی توصیف و اشاره كرد: امروز آمریكا و هم پیمانانش در منطقه، هیچ توانایی برای مقابله با نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران ندارند.
سردار شریف تضعیف روحیه امید ملت ایران را هدف دشمنان انقلاب دانست و عنوان كرد: دشمنان باید بدانند كه امروز ملت ایران بیشتر از گذشته برای مقابله با آنها آماده است.
سخنگوی سپاه پاسداران با اشاره به اینكه امروز دشمن به دنبال ایجاد جنگ روانی مقابل ملت ایران است، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران، امن ترین كشور در منطقه بحران زده خاورمیانه است.
وی با تاكید بر اینكه آمریكا در مقابله با نظام جمهوری اسلامی كاری از پیش نمی برد، اضافه كرد: سپاه پاسداران امروز از تجهیزات نظامی قدرتمندی برخوردار می باشد كه می تواند پاسخ دندان شكنی به دشمنان بدهد.
سردار شریف با اشاره به جنگ اقتصادی به وجود آمده توسط دشمنان مقابل ملت ایران، بیان كرد: اگر مدیران كشور با روحیه جهادی و با بهره مندی از ظرفیت مردم عمل كنند، بالقطع دشمن را در حوزه جنگ اقتصادی شكست می دهند.
مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران ملت ایران را متخصص تبدیل كردن تهدیدها به فرصت ها دانست و اظهار نمود: شكست های سنگین ارتش آمریكا و هم پیمانانش در جنگ های منطقه، بیان كننده این است كه رویایی «از نیل تا فرات» كشورهای استكباری به دیواركشی در یك كشور اشغال شده تنزل پیدا كرده است.


منبع:

1398/02/18
18:13:11
5.0 / 5
4420
تگهای خبر: آب , انزلی , زمین , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا