سرپرست فرمانداری صومعه سرا:

حضور مستمر مدیران در دستگاه های اجرایی الزامی است

حضور مستمر مدیران در دستگاه های اجرایی الزامی است

به گزارش بیا شمال سرپرست فرمانداری صومعه سرا بر ضرورت برنامه محور بودن مدیران تاكید كرد و اظهار داشت: حضور مستمر مدیران در دستگاه های اجرایی الزامی است.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، سید جلال سید محمدی در جلسه شورای اداری كه ظهر پنجشنبه در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان انجام شد با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارك رمضان از دستگاه های متولی فرهنگی خواست تا در زمینه برگزاری برنامه های فرهنگی و قرآنی اقدامات لازم انجام دهند.
وی با اشاره به اینكه در زمینه تأمین ارزاق عمومی و مورد نیاز مردم در ماه مبارك رمضان صنعت و معدن و اصناف توجه ویژه ای داشته باشند، اضافه كرد: در حوزه نانوایی شهروندان از كمیت و كیفیت نان عرضه شده باز ناراضی هستند كه باید نظارت های لازم در این زمینه صورت گیرد.
دستگاه های اجرایی صومعه سرا نباید گرفتار روزمرگی شوند
سرپرست فرمانداری صومعه سرا از پیگیری برای دریافت آرد مازاد برای نانوایی های شهرستان با عنایت به توریست پذیر بودن و نیاز شهرستان آگاهی داد و اظهار داشت: در حوزه ورزشی باز در روزهای ماه مبارك رمضان خصوصاً برای جوانان در امتداد ایجاد نشاط اجتماعی اقداماتی در دستور كار قرار دارد.
وی در ادامه با اشاره به اینكه فلسفه وجود ادارات و مسئولان با حضور مردم معنا می یابد، بیان كرد: تكریم ارباب رجوع و جلب رضایت آنها باید در دستور كار مسئولان قرار گیرد مردم مطالبات و خواسته های دارند كه باید مسئولان تلاش مضاعفی برای رفع این مطالبات انجام دهند.
سید محمدی بر ضرورت برنامه محور بودن دستگاه های اجرایی و مدیران ادارات تاكید كرد و افزود: شیوه نامه جدید تنظیم شده است، ادارات ما نباید گرفتار روزمرگی شوند باید از ظرفیت های شهرستانی و حتی استانی و ملی استفاده نمائیم.
وی همین طور از مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان صومعه سرا خواست حضور مستمری در دستگاه مربوطه خود داشته باشند، اظهار داشت: نظارت ها و رصدها مستمری در این زمینه از طرف بازرسان ما انجام خواهند داد. نباید مردم به دستگاهی مراجعه نموده و با نبود مسئول آن اداره مواجه شوند.
سرپرست فرمانداری صومعه سرا با اشاره به ابلاغ ۱۲ دستورالعمل از طرف استاندار گیلان، اظهار داشت: این دستورالعمل ها كاربردی و عملیاتی شامل ساماندهی رودخانه ها، استفاده از ظرفیت آب بندان ها، پیشگیری از تشریفات اضافی و سایر موارد است كه باید مورد توجه مدیران دستگاه های اجرایی قرار گیرد.
وی با اشاره به اینكه مسئولان دستگاه ها خصوصاً فرهنگی باید در امتداد ایجاد نشاط اجتماعی با بهره گیری از مبانی دینی و فرهنگی اسلامی و ایرانی گام بردارند، اظهار داشت: از ظرفیت های بومی و محلی در حوزه برگزاری جشنواره ها بومی و محلی استفاده گردد.
لزوم توجه ویژه مسئولان در زمینه تأمین ارزاق عمومی
امام جمعه صومعه سرا در ادامه این جلسه با اشاره به اینكه ماه مبارك رمضان فرصتی مناسب برای مبارزه با شیطان نفس است، اظهار نمود: انقلاب اسلامی در طول ۴۰ سال قبل همیشه نشان داده كه در مبارزه با شیطان پیش رو بوده است.
حجت الاسلام محمد مهدی راشدی نوری با اشاره به اینكه مهم ترین خاصیت ماه مبارك رمضان شكست شیطان هوای نفس است، اضافه كرد: توجه به هوای نفس سبب دوری از خداوند می شود مهم ترین اثر در روزه داری این بوده كه آنچه كه موجب تكبر، خودخواهی و پیروی از هوای نفسانی بوده در این ماه شكست خواهند خورد.
وی با اشاره به اینكه امام خمینی آخرین جمعه مبارك رمضان را روز مبارزه با شیطان بیرون یعنی صهیونیست و متجاوزان به حقوق انسان ها و مسلمانان نامگذاری كرده است، اظهار داشت: ملت ما در این سال ها نشان داده از حقوق مردم فلسطین دفاع می كند.
امام جمعه صومعه سرا در ادامه به بیانیه شورای عالی امنیت ملی اشاره و بیان كرد: در این روزها مسئولان نظام مقدس اسلامی به این نتیجه رسیده اند كه پس از سال ها و ماه ها در مقابل عدم تعهدات اروپاییان باید از موضع قدرت وارد شوند.
وی همین طور با اشاره به خواسته مردم در زمینه نظارت بر قیمت ارزاق عمومی و توزیع عادلانه آن، اشاره كرد: مسئولان باید در امتداد حفظ كرامت مردم و رعایت مسائلی كه مورد توجه آنها است یعنی تأمین ارزاق عمومی و توزیع عادلانه به درستی اقدام نمایند.

1398/02/20
13:06:07
5.0 / 5
4118
تگهای خبر: آب , اراضی , دریا , زمین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا