مدیركل كمیته امداد گیلان:

22 هزار حامی از ایتام و فرزندان محسنین در گیلان حمایت می كنند

22 هزار حامی از ایتام و فرزندان محسنین در گیلان حمایت می كنند

بیا شمال: مدیركل كمیته امداد گیلان با اشاره به اینكه هم اكنون 137 یتیم و فرزند محسنین فاقد حامی هستند، اظهار داشت: بیشتر از 22 هزار حامی از 8 هزار و 268 یتیم و فرزند محسنین در گیلان حمایت می كنند.عباس اهرابی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینكه در مجموع ۸ هزار و ۲۶۸ یتیم و فرزندان محسنین تحت حمایت كمیته امداد گیلان هستند، اظهار داشت: این تعداد یتیم و فرزندان محسنین در مجموع توسط ۲۲ هزار و ۳۶ حامی حمایت می شوند.
وی با اشاره به اینكه تلاش می نماییم با مشاركت حامیان و خیران مشكلات ایتام و فرزندان محسنین را حل نماییم، اضافه كرد: در سال قبل ۲۰ میلیارد و ۶۶۰ میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی از طرف حامیان به ایتام و فرزندان محسنین كمك شده است.
اهرابی در ادامه با اشاره به اینكه سه هزار و ۸۶ نفر از ایتام و فرزندان محسنین تنها دارای یك حامی هستند، اظهار داشت: با عنایت به نیازها و مشكلات این فرزندان كمك یك حامی نمی تواند جوابگوی نیازهای آنها باشد.
اهرابی با اشاره به اینكه ۱۵۳ نفر از ایتام تحت پشتیبانی از بیماری صعب العلاج رنج می برند، اضافه كرد: برای تأمین كمك هزینه درمانی این ایتام و همین طور تهیه دارو نیازمند مشاركت بیشتر نیكوكاران و حامیان هستیم.
وی با اشاره به اینكه هم اكنون ۱۳۷ یتیم و فرزند محسنین در استان گیلان فاقد حامی هستند، بیان كرد: امیدواریم با اجرای پویش «من یك حامی هستم» بتوانیم با جذب حامی در امتداد رفع نیازهای تحصیلی، درمان و مسكن و معیشت آنها گام برداریم.
گفتنی است نیكوكاران می توانند بوسیله شماره گیری كد #۰۱۳*۸۸۷۷* و یا با بازگشت به سایت ekram.emdad.ir یاریگر ایتام و محسنین باشند.


منبع:

1398/02/29
15:07:52
5.0 / 5
4207
تگهای خبر: برند , گیلان
این مطلب بیاشمال را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا