فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه:

۱۵ هزار متر از اراضی ملی در آستانه اشرفیه رفع تصرف شد

۱۵ هزار متر از اراضی ملی در آستانه اشرفیه رفع تصرف شد

بیا شمال: فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه از رفع تصرف 15 هزار متر از اراضی ملی در این شهرستان آگاهی داد و اظهار داشت: متهم 59 ساله با تشكیل پرونده به مراحع قضائی ارائه شد.



به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، سرهنگ عیسی روشن قلب با اشاره به گزارشات دریافتی از طرف شهروندان در زمینه تصرف اراضی ملی توسط فردی در یكی از روستاهای آستانه اشرفیه، اظهار نمود: بررسی و رسیدگی به این مساله در دستور كار مأموران انتظامی آستانه اشرفیه قرار گرفت.
وی در ادامه به بازدید مأموران انتظامی با هماهنگی قضائی و همكاری اداره منابع طبیعی شهرستان آستانه اشرفیه در محل مذكور اشاره نمود و اضافه كرد: در این بازدید ۱۵ هزار متر از اراضی ملی كه توسط متهم با بلوك و سیمان بوسیله دیوار كشی تصرف شده بود با به استناد تبصره یك ماده ۵۵ قانون حفاظت و بهره برداری از جنگل ها و مراتع كشور نسبت به جمع آوری كلیه آثار تجاوز اقدام شد.
فرمانده انتظامی آستانه اشرفیه با اشاره به اینكه متصرف هیچ مداركی در خصوص مالكیت این اراضی در اختیار نداشت، اشاره كرد: ارزش زمین تصرف شده برمبنای نظریه كارشناسی ۶ میلیارد ریال است كه متهم ۵۹ ساله با تشكیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
وی با تاكید بر حفظ بیت المال به عزم راسخ پلیس و دستگاه قضائی در برخورد با پدیده زمین خواری اشاره نمود و از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه دخل و تصرف در منابع ملی مراتب را بلافاصله بوسیله سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.


منبع:

1398/04/13
12:56:24
5.0 / 5
4277
تگهای خبر: اراضی , بهره برداری , تور , دریا
این مطلب بیاشمال را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا