معاون استاندار مازندران:

فرارهای مالیاتی در مازندران شناسایی شود

فرارهای مالیاتی در مازندران شناسایی شود

به گزارش بیا شمال معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران، خواهان شناسایی فرارهای مالیاتی شد و اظهار داشت: برای جذب منابع مالیاتی باید تلاش شود.


به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، حسن خیراین پور عصر شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با تاكید بر توسعه بوم گردی در روستاها، اظهار داشت: ابعاد گردشگری با بهره گیری از همه ظرفیت های استان با زیباسازی و توسعه هر چه بیشتر و بهتر برای عمران و آبادانی شهرها و روستاها اقدام گردد. وی با اشاره به تعمیق، توسعه و تعمیم فرهنگ مالیاتی در استان، بیان كرد: در بحث مالیاتی ضمن شناسایی فرارهای مالیاتی، همه دستگاه ها و بخش خصوصی پای كار بیایند. خیریان پور تاكید داشت: همه دستگاه های اجرایی برای جذب اعتبارات باقی مانده به جد پیگیر باشند و اسناد خزانه و اقداماتش را انجام دهند. وی با اشاره به پروژه های پیشنهادی اقتصاد مقاومتی استان در سال جاری، خاطرنشان كرد: یكی از معضلاتی كه استان های شمالی با آن مواجهند، زهكشی و مانده آب ها است كه اگر بخوبی صورت گیرد، می توان برای كشت دوم پایه خوبی در بحث اقتصاد مقاومتی باشد و به صورت یك پروژه با هماهنگی جهاد كشاورزی دیده شود. معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری اضافه كرد: اصلاح نژاد دام هم ظرفیت مناسبی در بحث اقتصاد مقاومتی ست كه احتیاج به پیگیری دارد. وی به جایگاه استانداری و وظایف آن اشاره داشت و خاطرنشان كرد: حفظ سیاست های عمومی دولت، نظارت عالیه بر امور و ایجاد هماهنگی بین دستگاه های دولتی و بخش خصوصی و كانون های قدرت در سطح استان برای تحقق هدف گذاری ها از وظایف مهم استانداری است.
خیریان پور خاطرنشان كرد: استانداری دستگاه مجری نیست اما در خدمت همه دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی ست چونكه هدف یكی ست و همه یك مجموعه هستیم و اگر نقص یا نقطه قوتی باشد، شامل حال همه خواهد بود.
وی خواهان بررسی دقیق در زمینه پنجره واحد شد و اظهار داشت: پنجره واحد یك لزوم است بنابراین مستندهای قانونی اخراج شود تا در جلسات آتی در مورد آن تصمیم گیری صورت گیرد.
وی ادامه داد: برای مازندران برند سازی یك لزوم و ایجاد شركت های هلدینگ نیاز است ازاین رو همه در چارچوب یك مجموعه واحد برای هدفی واحد كه همان رشد، تعالی و توسعه همه جانبه استان است، باید تلاش مضاعف داشته باشیم. اشتراك گذاری

1398/04/15
18:45:52
5.0 / 5
4246
تگهای خبر: آب , استانداری , برند , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا