رئیس پلیس راه مازندران اعلام كرد:

اعمال محدودیت های ترافیكی در راههای مازندران

اعمال محدودیت های ترافیكی در راههای مازندران

بیا شمال: رئیس پلیس راه مازندران از محدودیت های ترافیكی از ظهر روز سه شنبه 14 آبان ماه تا ساعت 6 بامداد روز شنبه 18 آبان ماه در محورهای مواصلاتی استان آگاهی داد.


به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، سرهنگ علیرضا قدمی گفت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد كشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیكی از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۱۴ آبان ماه تا ساعت ۶ بامداد روز شنبه ۱۸ آبان ماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.
رئیس پلیس راه استان مازندران، اضافه كرد: بدین منظور، تردد انواع موتورسیكلت به جز موتورسیكلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در راه مجاز جریان ترافیك تا ساعت ۶ بامداد روز شنبه ۱۸ آبان ماه از محورهای كرج- چالوس، هراز، فیروزكوه و بالعكس ممنوع می باشد.
سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، كامیون و كامیونت از محور كرج- چالوس، اشاره كرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲ پس از ظهر روز جمعه ۱۷ آبان ماه تا ساعت ۲ بامدادان روز شنبه ۱۸ آبان ماه از كرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ عصر روز جمعه تا ساعت ۲ بامدادان روز شنبه از مرزن آباد به سمت كرج به صورت یك طرفه خواهد بود.
وی از اجرای محدودیت های ترافیكی در محور هراز نیز آگاهی داد و اظهار داشت: تردد كلیه تریلر ها از این محور كماكان ممنوع می باشد.
سرهنگ قدمی، اشاره كرد: تردد كلیه كامیون ها وكامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲۴ روز سه شنبه ۱۴ آبان ماه و همین طور از ساعت ۶ بامداد تا ساعت ۲۴ روزهای چهارشنبه و پنج شنبه ۱۵ و ۱۶ آبان ماه و از ساعت ۶ بامداد روز جمعه تا ساعت ۲ بامدادان روز شنبه ۱۸ آبان ماه و از ساعت ۶ بامداد تا ساعت ۶ عصر روز شنبه ۱۸ آبان ماه از این محور ممنوع می باشد.
قدمی گفت: تردد كلیه وسایل نقلیه از ساعت ۲ پس از ظهر روز جمعه ۱۷ آبان ماه تا ساعت ۲ بامدادان روز شنبه ۱۸ آبان ماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد كلیه وسایل نقلیه از ساعت ۴ پس از ظهر روز جمعه ۱۷ آبان ماه تا ساعت ۲ بامدادان روز شنبه از آب اسك به رودهن در محدوه مشاء به صورت یك طرفه است.
وی متذكر شد: در صورت افزایش یا كاهش حجم تردد و به منظور تسهیل عبور و مرور وسایل نقلیه تمدید و یا لغو محدودیت ها در محورهای فوق توسط ماموران پلیس راه در محل اعمال خواهد شد.
سرهنگ قدمی در ارتباط با محدودیت های ترافیكی در محور قائم شهر- تهران و فیروزكوه، اظهار داشت: تردد كلیه تریلر ها به استثنای مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ بامداد تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۱۷ آبان ماه از مسیر شمال به جنوب این محور ممنوع می باشد.
رئیس پلیس راه استان مازندران در خاتمه از رانندگانی كه قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به كسب اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.


منبع:

1398/08/14
23:08:45
5.0 / 5
4364
تگهای خبر: آب , پلیس راه , تردد , تور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا