سردار اكبرنژاد:

انقلاب گفتمان را اسلامی كرده است

انقلاب گفتمان را اسلامی كرده است

به گزارش بیا شمال یكی از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس اظهار نمود: انقلاب گفتمان جاهلیت را به گفتمان اسلامی تبدیل نموده است.


به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، سردار اكبرنژاد در اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان رامسر بمناسبت هفته بسیج و سالروز تشكیل بسیج مستضعفین با اشاره به اینكه همه تغییر و تحولات در كشور ناشی از تسلط انسان بر محیط جغرافیایی است اظهار داشت: اساس راهبرد بر جغرافیا استوار و جغرافیا بر محیط های كانونی خویش استوارند.

وی ادامه داد: اگر به جغرافیای كره زمین در كشورهای پیشرفته و توسعه یافته نگاهی داشته باشیم در خواهیم یافت كه سیاست های امنیتی و پیشرفت كشورها برمبنای سه پدیده مهم، یعنی مثلثی استراتژیك را تشكیل و شكل گرفته كه شامل منافع، تعهد، منابع و قابلیت ها است.

وی اشاره كرد: قابلیت ها شامل آن دسته از مولفه ها و عواملی بوده كه قدرت برای شایستگی ها، تداوم و حیات متحول شدن قدرت برای حاكمیت لازم است.

سردار اكبرنژاد اشاره كرد: در سایه تشكیل این مثلث و توازن بر زندگی اجتماعی دانشمندان معتقدند كه تحولات و ارتباط بین قدرت و سیاست بوجود آمده كه در بزرگترین جزیره جهانی قاره آسیا است.

وی با اشاره به اینكه تحول در جنوب غربی آسیا و ایران توانست در سایه پدیده استراتژیك دیگر و تشكیل مثلثی دیگر، سبب قدرت چند وجهی و هندسی در این منطقه شود اظهار داشت: پدیده شكوهمند انقلاب اسلامی شامل ایدئولوژی، رهبری و مردم است.

وی ادامه داد: مثلث دوم ایدئولوژی، رهبری و مردمی سازمان یافته و دارای انگیزه و ایمان قوی بوده كه با بهره گیری بر مثلث دوم سبب شده منطقه را گرفتار تحول اساسی كند.

وی اظهار داشت: در مثلث دوم و مثلث اول این سوال در ذهن پیش می آید كه ارتباط این دو مثلث چه نتایجی و پیامدی بدنبال دارد.

وی اظهار داشت: در ۸ كشور منطقه پیرامون ما به طور سازمان یافته و منظم با اسم های مختلف بسیج مستضعفین شكل گرفته است.

اكبرنژاد اضافه كرد: بسیج مستضعفین بسیج منابع و امكانات و نیروهای انسانی شامل سیاسی، امنیتی، دفاعی، اجتماعی و علمی است.

وی ادامه داد: دشمن با توطئه در هفته اخیر به گمان خود در محور مقاومت در كانون نظام جمهوری اسلامی برنامه ریزی كرد كه فرزندان روح اله توطئه دشمنان در منطقه و جهان را خنثی كردند.

اكبرنژاد اظهار داشت: حضور امت در صحنه با فرمان ولی امر مسلمین در این جغرافیای منطقه و ملی فصل الخطاب است كه با اشاره كوچك امام و ولی امر مسلمین آرامش، عزت، اقتدار به امت بازگشت.


منبع:

1398/09/05
20:34:08
5.0 / 5
3877
تگهای خبر: زمین , ساری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا