مشاور فرمانده نیروی زمینی سپاه:

انتقام خون سردار حاج قاسم سلیمانی از دشمن سخت و كاری خواهد بود

انتقام خون سردار حاج قاسم سلیمانی از دشمن سخت و كاری خواهد بود

به گزارش بیا شمال مشاور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران تاكید كرد: انتقام خون سردار حاج قاسم سلیمانی از دشمن سخت و كاری خواهد بود.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، سردار محمدعلی حق بین قبل از ظهر دوشنبه در مراسم بزرگداشت شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با اشاره به این شهید بزرگوار فرماندهی شجاع در میدان رزم بود كه جنگ های بسیاری را مدیریت كرد، اظهار نمود: داعش را كه آمریكایی ها با هزینه دنیای عرب و غرب ساخته بود به دستان مبارك و با مدیریت سردار سلیمانی نابود شد.
وی در ادامه با اشاره به اینكه غربی ها معتقدند هر كسی كه خاورمیانه در دستان آن باشد پله های قدرت را طی خواهد كرد، اظهار داشت: این كشورها باید بدانند در این راه قاسم سلیمانی ها را در سد راه خود دارند.
مشاور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با اشاره به اینكه عده ای در داخل كشور معتقدند آمریكا حلال مشكلات است در حالیكه این كشور خود با انواع بدهی ها و مشكلات مواجه می باشد، خاطرنشان كرد: در عرصه نظامی اگر جرأت داشتند خودشان می آمدند چون كه قانون و زیر ساخت ها و امكانات آنرا داشتند اما چون از توان نظامی و دفاعی ایران آگاه هستند هیچگاه در مقابل ما قرار نمی گیرند.
وی با اشاره به اینكه عده ای تصور می كنند ضربه كاری ما به دشمن با حوادثی همراه می باشد، بیان نمود: هیچ جنگی رخ نخواهد داد. دشمن بدانند تصمیمی كه رهبری معظم خواهند گرفت آنها توان مقابله با ما را نخواهند داشت.
سردار حق بین با تاكید به تشكیل حكومتی دینی پس از ۱۴۰۰ سال به بركت خون شهدا، اضافه كرد: فرزندان همین گیلان در حلب سوریه كاری كردند كارستان كه به همین واسطه سردار حاج قاسم سلیمانی خویش را یك گیلانی می دانست.
وی با اشاره به اینكه حرف و عمل سردار سلیمانی یكی بود و هر چه را كه می گفت عمل می كرد، اظهار نمود: آمریكا توان جنگیدن با ما را ندارد و این چیزی است كه آنها ۱۶ سال است به آن رسیده اند.
مشاور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران به قدرت داعش اشاره و تاكید كرد: آمریكایی ها آنقدر به این گروه قدرت و آموزش داده بودند كه اواخر، از قدرت این گروه هراس داشتند. گروهی كه جنگیدن با آنها سخت بود اما سردار سلیمانی با اراده راسخ و برای جرأت دادن به نیروهای مقاومت روی خاكریزهای قدم میزد تا پشت خاكریز نیروها قدرت بگیرند
قاطعانه دستور می داد ولی بسیار رفیق و مهربان بود
وی با تاكید بر اینكه امروز باید پشت سر رهبری باشیم، اضافه كرد: در عصر تكنولوژی قرار داریم و مسلمانان هم راه ایستادگی در مقابل دشمنان را یافته اند. دشمن در همه عرصه های سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و بخصوص فرهنگی با ما در جنگ است.
سردار حق بین با اشاره به اینكه بیرون كردن آمریكا از منطقه را پیروزی بزرگی دانست، افزود: همه باید با وحدت و صلابت و همدلی پشت سر رهبری باشیم و كسانی كه می خواهند مردم را بترسانند باید بدانند كه از دشمن هستند.
وی با اشاره به ترس عده ای در داخل از حرف های ترامپ كه ۵۲ نقطه ایران زیر هدف آنها است، خاطرنشان كرد: ترامپ جرأت شلیك حتی یك موشك كروز را به سمت ما ندارد چون اساسا این موشك در آسمان منفجر خواهد شد.
سردار حق بین با تاكید بر اینكه انتقام خون سردار سلیمانی اساسا از آنها گرفته خواهد شد، اضافه كرد: ما این اقدام را در كمال آرامش و با طمأنینه انجام خواهیم داد. ما با قدرت و اقتداری كه از رهبری و سردار سلیمانی گرفته ایم پیروز میدان خواهیم بود.
وی با اشاره به اینكه دشمن در عرصه نظامی هیچ اقدامی نمی تواند ضد ما انجام دهد، اظهار داشت: در حوزه فرهنگی باید متولیان امر بیشتر از گذشته كار كنند. دشمن در این عرصه و برای تأثیرگذار بر ذهن و روح جوانانمان نقشه دارد باید هوشیارانه عمل نماییم.
مشاور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران در ادامه به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی هم اشاره و خاطرنشان كرد: در انتخاب باید عاقلانه عمل نماییم و افراد انقلابی، مؤمن و در تراز انقلاب را روانه مجلس نماییم.

1398/10/17
14:58:51
5.0 / 5
4134
تگهای خبر: آموزش , انزلی , تور , زمین
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا