رئیس سازمان صمت گیلان خبر داد:

جایگاه دهم گیلان در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی

جایگاه دهم گیلان در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی

بیا شمال: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان اظهار داشت: استان گیلان در تعداد پرداخت تسهیلات در جایگاه دهم و در مقدار مبلغ پرداخت تسهیلات در رتبه دوازدهم كشوری قرار دارد.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، فرهاد دلق پوش قبل از ظهر چهارشنبه در جلسه كارگروه رفع موانع تولید گیلان در سالن اجتماعات استانداری با اشاره به اینكه این استان در حوزه صنعت استانی نوپا است، اظهار نمود: استان گیلان در تعداد پرداخت تسهیلات در جایگاه دهم و در میزان مبلغ پرداختی هم در رتبه دوازدهم كشوری قرار دارد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اشاره به اینكه تا امروز بیشتر از ۵۴ درصد تسهیلات جذب شده است، اظهار داشت: در دو بخش رونق تولید و رفع موانع تولید هم ۱۴ هزار و ۴۶۹ میلیارد ریال در چارچوب ۲۷۲ فقره پرونده تسهیلات پرداخت شده است.
وی با اشاره اینكه در مجموع در سه بخش رونق تولید، اشتغال و تبصره ۱۸ قانون بودجه به ۵۳ واحد تولیدی دو هزار و ۴۱۷ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است، اضافه كرد: بر این اساس در بخش تولید به ۵۳ واحد تولیدی ۵۶۶ هزار و پنج میلیارد ریال، در بخش تبصره ۱۸ قانون بودجه به شش واحد مبلغ ۱۰۴ هزار و پنج میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.
دلق پوش با تاكید بر اینكه مبالغ پرداختی از محل رونق تولید برای بسیار حائز اهمیت می باشد، اضافه كرد: مجموع تسهیلات مستقیم، انتقالی و رونق تولید برای استان گیلان ۶ میلیارد و ۵۱۸ میلیون ریال است.
وی با اشاره به نقش بانكهای خصوصی بیان نمود: بخش حقوقی این بانك ها در گیلان مستقر نیست كه سبب ایجاد مشكلاتی می شود و انتظار می رود بانك هایی خصوصی در حوزه رونق تولید حضور جدی تری داشته باشند.

1398/10/18
18:49:42
5.0 / 5
4093
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا