شهردار نوشهر:

طرح دوربرگردان تقاطع هلستان در نوشهر با كمترین قطع درخت اجرا شد

طرح دوربرگردان تقاطع هلستان در نوشهر با كمترین قطع درخت اجرا شد

به گزارش بیا شمال شهردار نوشهر اظهار داشت: طرح دوربرگردان برای رفع گره ترافیكی تقاطع هلستان با كمترین قطع درخت اجرایی و عملیاتی شده است.علی امانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینكه تقاطع هلستان از گره مهم ترافیكی شهر بود و تابحال طرح های گوناگونی برای ساماندهی آن پیشبینی و اجرا شده بود، اضافه كرد: اجرای دوربرگردان در دستور كار شورای ترافیك قرار گرفت و عملیاتی شده است.
وی با اظهار اینكه برای حل گره ترافیكی تقاطع هلستان، طرح چراغ راهنمایی پیشبینی شده بود، اظهار داشت: بنا داشتیم با تغییر كوچك و اصلاح هندسی چراغ راهنمایی دو و سه زمانه را فعال نماییم ولی این چراغ راهنمایی پاسخگوی چهارراه و تقاطع هلستان با تنوع ترافیكی نبوده است. شهردار نوشهر افزود: طرح مسدود كردن چهارراه و تبدیل به دوربرگردان های استاندارد به علت شرایط محیطی و موانعی مانند وجود درختان در راه اجرای طرح، با محدودیت های روبرو بود و قرار بر این بود كه طرح دوربرگردان را بدون قطع درخت انجام دهیم.
امانی اضافه كرد: با تغییرات هندسی سطحی انجام شده، طرح دوربرگردان در تقاطع هلستان اجرا شد و از امشب هم بنا داریم استانداردسازی آنرا در دستور كار قرار دهیم تا به نتیجه مطلوب برسد. شهردار نوشهر اظهار داشت: طرح دوربرگردان تقاطع هلستان با افق ترافیكی آینده و ایام نوروز دیده شده است و با كمترین قطع درخت به مرحله اجرا رسید و بنا داریم برای درختان قطع شده نیز، درختانی جایگزین نماییم.

1398/11/01
18:56:18
5.0 / 5
4376
تگهای خبر: استاندارد , تور , نوشهر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا