استاندار مازندران:

مازندران مهیای میزبانی از مسافران نیست

مازندران مهیای میزبانی از مسافران نیست

بیا شمال: استاندار مازندران با اشاره به اینكه شرایط استان برای میزبانی مهیا نیست از مسافران خواست از سفر به استان پرهیز كنند.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، احمد حسین زادگان ظهر دوشنبه در جلسه ستاد مقابله با كرونا در استان با اعلان اینكه مازندران شرایط بسیار سختی را گذرانده است اما با كمك و همراهی مردم، جو خوب همدلی به وجود آمده در استان، تاحدودی وضعیت مطلوب شده است، اضافه كرد: كرونا سبب مشاركت مردم در حوزه اجتماعی و بهداشتی شده است.
وی با اعلان اینكه جمعیت سیالی در استان داریم اظهار داشت: نوروز قبل ۱۷ میلیون نفر شب توریست و جمعیت سیال داشتیم و خوشبختانه با همراهی خوب به وجود آمده در استان امسال سفر محدود شد.
استاندار مازندران تصریح كرد: بیش از دو تا سه هزار ستاد اجرایی مقابله با كرونا در استان تشكیل شده و در تمام روستاهای استان ستاد مقابله با كرونا تشكیل شده است.
حسین زادگان تصریح كرد: نگرانی اول ما ورود مسافران بود برای اینكه درپی آن بودیم كه تعادل جمعیتی از بین نرود و نتوانیم خدمات ارائه دهیم.
استاندار مازندران با تاكید براینكه شرایط مازندران برای میزبانی مسافران همچنان مهیا نیست، از هموطنان خواست از سفر به استان پرهیز كنند و بااشاره به تخصیص اعتبار مناسب برای مقابله با كرونا اضافه كرد: كوشش های خوبی برای مقابله با كرونا در استان صورت گرفته است.
حسین زادگان با اعلان اینكه فقط یك كارخانه تولید ماسك داریم و كارخانه الكل نداریم، اشاره كرد: با كمك نیروهای بسیجی و مردمی خانه ها به كارگاه تولید ماسك و اقلام حفاظتی تبدیل گشته است.
استاندار مازندران به همراهی خوب بازار و تعطیلی داوطلبانه آن اشاره نمود و اظهار داشت: همه اقشار همچون بازار، هنرمندان و غیره برای مقابله با كرونا وارد عمل شدند و در كنار كادر درمانی قرار گرفتند.
وی با اظهار اینكه تنظیم بازار فراتر از ستاد و با یك كار قرارگاهی انجام شده است، اضافه كرد: سمن های اجتماعی نیز برای مقابله با كرونا وارد عمل شدند و در حوزه اطلاع رسانی نیز با تشكیل قرارگاه رسانه ای مجازی، در حوزه اطلاع رسانی كارهای خوبی انجام دادند.
استاندار مازندران تصریح كرد: میزان ورود مسافران به استان نیز با اعمال محدودیت ها تا ۸۰ درصد كاهش یافته است.


منبع:

1399/02/02
13:15:57
5.0 / 5
2529
تگهای خبر: تور , تولید , خدمات , روستا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا