رئیس شبكه بهداشت و درمان رامسر:

وضعیت كرونا در رامسر قرمز و بحرانی است

وضعیت كرونا در رامسر قرمز و بحرانی است

به گزارش بیا شمال رئیس شبكه بهداشت و درمان رامسر اظهار داشت: وضعیت كرونا در رامسر قرمز و بحرانی است و 517 نفر در منزل تحت قرنطینه و مراقبت های بهداشتی قرار دارند.


به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، حمیدرضا مبشری بامداد شنبه در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا با اعلان اینکه وضعیت کرونا در شهرستان رامسر بحرانی است، اشاره کرد: بازگشایی راه ها و پذیرش مسافران سبب افزایش آمار کرونا شده که نگران کننده است. وی ادامه داد: با سفرهای غیر ضروری در ایام اخیر تعداد بستری شدگان کرونا در بیمارستان امام سجاد رامسر به ۲۰ نفر رسید که نگران کننده است.

مبشری اظهار داشت: عدم قطع زنجیره کرونا سبب ایجاد خطر خواهد شد و ورود مسافران سه روز تعطیلی اختتام هفته نگران کننده است. مردم باید تا قطع کامل زنجیره انتقال از مسافرت غیرضروری اجتناب کنند.

وی با اعلان اینکه رامسر در وضعیت قرمز کرونا قرار دارد و کارهای ورزشی تیمی و پر برخورد ممنوع می باشد، اشاره کرد: فعالیت استخرها و آبگرم ها و برگزاری مراسم ترحیم در مساجد تا اطلاع ثانوی ممنوعست.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان رامسر با اعلان اینکه رستوران ها با ۵۰ درصد ظرفیت مجاز به فعالیت هستند، اظهار داشت: فعالیت دستفروشان در روز بازارها تنها برای عرضه میوه و سبزیجات و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی باشد.

وی اشاره کرد: همین طور آزمون های مدارس با رعایت پروتکل های بهداشتی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک و مواد ضد عفونی صورت گیرد.

دکتر مبشری با اعلان اینکه از شروع شیوع ویروس کرونا تا ۱۰ خرداد ۹۹ تعداد سه هزار و ۶۲۷ نفر بیمار مشکوک و محتمل در شهرستان رامسر در منزل قرنطینه شدند، اظهار داشت: تابحال سه هزار و ۱۰ نفر از قرنطینه خارج شده اند. محمد آزاد فرماندار رامسر نیز در جلسه ستاد پیش گیری از کرونا با اعلان اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا لازم است اظهار داشت: پیش گیری از کرونا طبق سیاست ها و دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا در تمامی حوزه ها با نظارت شبکه بهداشت و درمان انجام می شود.


منبع:

1399/03/10
12:07:18
5.0 / 5
2673
تگهای خبر: آب , تور , سفر , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا