شهردار سرخ رود مطرح كرد:

ضرورت سرمایه گذاری حوزه گردشگری در شهر سرخرود

ضرورت سرمایه گذاری حوزه گردشگری در شهر سرخرود

بیا شمال: شهردار سرخرود، ورود سرمایه گذاران به حوزه گردشگری را در شهر ضروری دانست و از آنان خواست در ساخت مجموعه های گردشگری و ساخت هتل و مجموعه های ورزشی ورود پیدا كنند.


به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، محسن کبود فیروزجایی عصر چهارشنبه در نشستی با انبوه سازان و سرمایه گذاران از مشارکت آنها در امور خیر و نیکوکاری قدردانی کرد و اظهار داشت: هموار کردن مسیر سرمایه گذاری و رفع مشکلات برای همه شهروندان همچون انبوه سازان از وظایف شهرداری و شورای اسلامی در کنار کنترل و قانونمندسازی ساخت و سازهاست.

شهردار سرخ رود تعامل متقابل شهرداری و سرمایه گذاران را در پیشبرد اهداف در امتداد پیشرفت حوزه های مختلف شهری همچون عمرانی و فرهنگی را بسیار مهم ارزیابی کرد و اضافه کرد: بنیان کارآفرینی را می توان با همکاری متقابل در قالب قوانین و مقررات انبوه سازی که به صورت مستقیم و غیرمستقیم افراد زیادی را در این بخش مشغول به کار می کند را تقویت کرد.

کبود فیروزجایی ایمن سازی ساختمان ها را شرط اصلی تعامل با شهرداری عنوان نمود و افزود: رعایت اصول ایمنی در ساختمان ها توسط انبوه سازان و همه فعالین این عرصه، مورد انتظار شهرداری است چونکه خواهد توانست تبدیل به برندی برای شهر سرخ رود که موجبات اطمینان خاطر شهروندان را فراهم آورد و کیفیت ساختمان ها را بمراتب افزایش دهد.

وی ادامه داد: سرخ رود بعنوان پایلوت بلندمرتبه سازی دارای ظرفیت و پتانسیل های بالقوه ای است که با همکاری و همیاری شهروندان و سرمایه گذاران، بیش از پیش به بالفعل تبدیل گردد و البته معرفی سرخ رود با این عنوان سبب کنترل و تعیین تکلیف ساخت و سازها در شهر خواهد شد.

کبودفیروزجایی در ادامه خواهان توجه بیشتر سرمایه گذاران به ضلع جنوبی شهر سرخ رود شد و اظهار داشت: ایجاد تعادل در ساخت و سازهای شمالی و جنوبی سبب تقسیم تراکم جمعیتی و از سویی جلب رضایت عمومی خواهد شد.

شهردار سرخ رود توجه به ظرفیت های گردشگری را بسیار مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: ورود سرمایه گذاران به حوزه گردشگری همچون راه اندازی هتل، مجموعه های ورزشی و تفریحی و پذیرایی نیز مورد انتظار است و شهرداری نیز در آینده بسته های حمایتی ویژه ای با تعامل سازنده اعضای شورای اسلامی شهر را فراهم تا بتوان این مهم را تقویت کرد.

1399/03/22
20:16:09
5.0 / 5
2794
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا