معاون آموزش و پژوهش دارالقرآن كریم كشور:

۳۰۰ دوره آموزشی سبك زندگی قرآنی در كشور برگزار شده است

۳۰۰ دوره آموزشی سبك زندگی قرآنی در كشور برگزار شده است

به گزارش بیا شمال معاون آموزش و پژوهش سازمان دارالقرآن كریم كشور اظهار داشت: حدود ۳۰۰ دوره آموزشی سبك زندگی قرآنی در دو سال قبل در سرتاسر كشور برگزار شده است.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، مهدی شکری بامداد دوشنبه در دوره تربیت معلم آشنایی با سبک زندگی قرآنی (سطح یک) در سالن جلسات اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان، با اشاره به اینکه باید به فعالیتهای قرآنی بیشتر بپردازیم، اظهار نمود: کسی که در پناه قرآن قرار می گیرد، خداوند از وی محافظت می کند.
وی با بیان اینک قرآن کریم نجات بخش و ایمنی بخش است، خاطرنشان کرد: یکی از معابر مهم رسیدن به تمدن اسلامی، توجه به سبک زندگی است.
معاون آموزش و پژوهش سازمان دارالقرآن کریم کشور با تاکید بر اینکه سبک زندگی اساسا به تلاش علمی و عملی نیاز دارد، اضافه کرد: تحقق سبک زندگی قرآنی و فراگیر شدن آن در جامعه مستلزم تلاش بیشتر و متقن است.
وی تصریح کرد: زندگی مجموعه ای از ارتباطات است و باید ارتباطات خویش را قرآنی کرده و بر مدار معارف قرآنی قرار دهیم.
شکری با اشاره به اینکه اگر ارتباط با خداوند تنظیم باشد همه مسائل و مشکلات حل می شود، اظهار داشت: ارتباط با خداوند محوری ترین مبحث سبک زندگی قرآنی است.
وی با اشاره به اینکه حدود ۳۰۰ دوره آموزشی سبک زندگی قرآنی طی دو سال قبل در سرتاسر کشور برگزار شده است، اضافه کرد: ترغیب و ترویج ابعاد سبک زندگی مبتنی بر آموزه های قرآن و خاندان (ع)، متناسب سازی آموزش با نیازهای جامعه و بسترسازی در جهت تحقق عینی تربیت قرآنی، توانمندسازی و خودکفایی استان ها در برگزاری آموزش سبک زندگی قرآنی در سرتاسر کشور و ایجاد بسترهای لازم برای توسعه و گسترش دوره های عمومی آموزش آشنایی با سبک زندگی قرآنی در سرتاسر کشور در اهداف کلی برگزاری این کارگاه های آموزشی است.

1399/03/26
15:17:04
5.0 / 5
2195
این مطلب بیاشمال را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا