رئیس سازمان جنگل ها:

استان های شمالی برای پیش گیری از حریق جنگل ها آمادگی داشته باشند

استان های شمالی برای پیش گیری از حریق جنگل ها آمادگی داشته باشند

رئیس سازمان جنگل ها و مراتع كشور با اشاره به نزدیك شدن استان های شمالی به فصل آتش سوزی ها خواهان آمادگی كامل برای پیش گیری از حریق شد.


به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، مسعود منصور عصر چهارشنبه در نشست با مسئولان منطقه سه منابع طبیعی با اشاره به آتش سوزی های اخیر در کشور اظهار داشت: در ۹۵ درصد از این آتش سوزی ها عوامل انسانی دخیل هستند و تاحدودی عمدی نیز بوده است.
وی اضافه کرد: درباب پارک های جنگلی حتما باید جنبه ی اقتصادی صحیح آن مدنظر قرار گیرد و کاربری پارک ها و حفظ درخت ها، با قوانین و اصول سازمانی رعایت و توجه گردد.
معاون وزیر جهاد کشاورزی در ادامه جلسه در خصوص، آتش سوزی های اخیر و نزدیک شدن استان های شمالی به فصل حریق اشاره نمود و گفت باید پیشگیری و آمادگی های لازم صورت گیرد، پس می طلبد استان های دیگر مخصوصآ استان های شمالی، با آمادگی کامل و نکات پیشگیرانه با موضوع برخورد کنند.
رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور در ادامه این جلسه به موضوعات مختلفی شامل مسائل حقوقی و رسیدگی به پرونده های حقوقی و قضائی و پرداخت بموقع هزینه های کارشناسی مربوطه و بکارگیری نیروهای حفاظتی به روشی درست و منظم، بحث کاداستر اراضی، پروژه های مربوط به آبخیزداری و آبخوانداری، زراعت چوب اشاره نمود.

1399/04/12
14:04:12
5.0 / 5
2078
تگهای خبر: آب , اراضی , حقوق , ساری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا