استاندار مازندران:

تولیدات روستاهای مازندران برندسازی شود

تولیدات روستاهای مازندران برندسازی شود

به گزارش بیا شمال استاندار مازندران از دهیاران بعنوان مهمترین حلقه مدیریت اجرایی یاد كرد و اظهار داشت: دهیاران با برندسازی تولیدات، رفاه و امید را بین روستاییان بالا برند.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، احمد حسین زادگان پیش ازظهر یکشنبه در آئین تجلیل از دهیاران استان با اشاره به اینکه مهمترین حلقه مدیریت اجرایی کشور دهیاران هستند، اضافه کرد: دهیاران با مشکلات کشور آشنایی دقیق دارند.
وی با اظهار اینکه اگر مقرر است کشور به توسعه پایدار برسد و مشکل اشتغال حل شود، باید به دهیاری ها توجه ویژه شود، اضافه کرد: کرونا تجربه ای موفق برای ما بوده است و دهیاران بعنوان مدیر محلی و رسمی دولت تلاش خوبی داشته است.
وی افزایش سرمایه اجتماعی را مهمترین وظیفه کنونی بیان کرد و اظهار داشت: باید اقداماتی انجام دهیم که منجر به افزایش سرمایه اجتماعی و مشارکت مردم شود و اگر می خواهیم کشور به توسعه رسد باید سرمایه اجتماعی را رشد دهیم.
استاندار مازندران خاطرنشان کرد: دهیاران می توانند سبب افزایش سطح رضایتمندی مردم در روستاها شوند.
حسین زادگان با اظهار اینکه کمتر به رفاه و زندگی مردم روستایی توجه شده است، اضافه کرد: امید و رفاه در میان روستاییان وجود ندارد به رغم آنکه در بیشتر روستاها از نظر آب و برق مشکلی وجود ندارد.
استاندار مازندران خواهان اجرای طرح هایی برای افزایش تولیدات روستایی و ایجاد رفاه اجتماعی شد و اظهار داشت: کرونا سبب بروز موج همدلی و اتحاد برای شکست این ویروس در جامعه شده است.
وی کشت گیاهان دارویی در اراضی شیبدار را همچون طرح های توسعه ای برشمرد و اظهار داشت: با تدوین هدف های مشترک و برندسازی تولیدات روستایی می توان امید و رفاه اجتماعی را گسترش داد.
حسین زادگان توجه دهیاران به امور عمرانی تا زیرساختی را همچون مسائل برشمرد و خواهان ایجاد کارگروه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، عمرانی و سیاسی شد.


منبع:

1399/04/15
17:38:45
5.0 / 5
2381
تگهای خبر: آب , اراضی , برند , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا