نماینده ولی فقیه در مازندران:

شهادت حضرت علی اصغر (ع) سند مظلومیت و حقانیت امام حسین (ع) است

شهادت حضرت علی اصغر (ع) سند مظلومیت و حقانیت امام حسین (ع) است

بیا شمال: نماینده ولی فقیه در مازندران، شهادت حضرت علی اصغر (ع) را سند مظلومیت و حقانیت امام حسین (ع) و باطل بودن دشمنان بیان كرد.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی ظهر جمعه در آئین شیرخوارگان حسینی که به صورت مجازی در حسینیه عاشقان ساری برگزار شد، تصریح کرد: برگزاری آئین های عزاداری و شیرخوارگان حسینی نشان دهنده آن است که دل مردم ما با خاندان پیوند دارد و نشانه آن است که مساله حضرت علی اصغر (ع) فراتر از نگاه مذهبی و دینی است.
وی اضافه کرد: اگر نگاه انسانی، اخلاقی و عاطفی به مساله حضرت علی اصغر (ع) داشته باشیم در می یابیم در هیچ مذهب، قوم و جامعه ای نوزاد شش ماه و خردسال نباید مورد تعدی و ظلم، تحریم و کشتار قرار گیرد.
وی افزود: اگر مقرر است تحریم صورت گیرد باید نسبت به جامعه جنگاوران و یا مقصران صورت گیرد و باید تحریم و تهدید متوجه مردانی باشد که در جنگ هستند و نباید ضد کودکان، بانوان و شیرخوارگان اعمال شود.
امام جمعه ساری با اظهار اینکه مسائل انسانی در منطق زورگویان جایی ندارد، خاطرنشان کرد: برای آنان پیروزی و غلبه به هر شکل ممکن مهم می باشد و این از راه از ناجوانمردانه، غیراخلاقی، از بین بردن کودکان و بیماران، کودک کشی، تخریب بیمارستان ها حاصل می شود.
نماینده ولی فقیه در مازندران با محکوم کردن جنایات رژیم سعودی و صهیونیستی و داعش ضد کودکان مظلوم خاطرنشان کرد: هدف از مجمع جهانی شیرخوارگان حسینی تجلیل نیست چونکه مقام حضرت علی اصغر بسیار افضل و والا است.
وی اظهار داشت: حضرت علی اصغر سند مظلومیت و حقانیت امام حسین و باطل بودن دشمنان است و شهادتش در جنگ نرم بسیار تأثیرگذار است.
آیت الله لائینی به نقش حضرت علی اصغر در جنگ نرم ضد دشمنان اشاره و افزود: شهادت وی موجی از احساسات ظلم ظالمان بوجود می آورد و سندی ضد ظلم ظالمان به حساب می آید و باید بتوانیم بهتر روی جریان شهادت حضرت علی اصغر (ع) مانور دهیم.
وی خاطرنشان کرد: شهادت حضرت علی اصغر در شناسایی چهره دروغین دشمنان و باطل بودن ادعای ظالمان بسیار مهم می باشد.

1399/05/31
20:16:59
5.0 / 5
1640
تگهای خبر: ساری , مازندران
این مطلب بیاشمال را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا