معاون آموزش و پرورش مازندران مطرح كرد:

طرح استانی آموزش تلویزیونی دانش آموزان در مازندران اجرا می شود

طرح استانی آموزش تلویزیونی دانش آموزان در مازندران اجرا می شود

بیا شمال: معاون آموزش و پرورش مازندران اظهار داشت: طرح استانی برای آموزش تلویزیونی دانش آموزان با حضور معلمان استان و همكاری صدا و سیمای استان اجرا می شود.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، محمد شعبانی پیش ازظهر پنجشنبه در نشست با خبرنگاران با اعلان اینکه کرونا سبک زندگی را تغییر داده است، اظهار داشت: فضای مجازی علاوه براینکه فرصت های نوینی ایجاد می کند، لطمه های خاص خودرا دارد و باید مراقب بود.
وی با اعلان اینکه شبکه اجتماعی شاد فرصت های نوینی و استثنایی را در حوزه آموزش و پرورش به وجود آورده است، اضافه کرد: تمامی مدیران مدارس ما عضو شبکه شاد هستند.
معاون پرورشی آموزش و پرورش مازندران تصریح کرد: شبکه شاد ۲ مقرر است رونمایی شود و اجرای این طرح در تحول آموزشی تأثیرگذار خواهد بود.
وی از راه اندازی تلویزیون استانی برای آموزش دانش آموزان آگاهی داد و اظهار داشت: این طرح با همکاری صدا و سیما در استان اجرایی می شود.
وی حضور و غیاب آنلاین و فرمت های آموزشی را همچون مزیت های شبکه شاد یاد کرد و اظهار داشت: در نسخه ۲ شاد می توان بین فضای تعلیم و تربیت و آموزشی ایجاد کرد و این طرح در محیطی امن محقق می شود.
شعبانی با عنوان اینکه برنامه های مختلفی در بستر شبکه شاد داریم، اظهار داشت: بیش از ۷۰ درصد دانش آموزان عضو شبکه شاد شدند درحالی که ۹۰ درصد دانش آموزان شرایط عضویت در شبکه شاد را دارند.
وی با اعلان اینکه ۴۰ هزار دانش آموز شرایط خرید گوشی هوشمند را ندارند، اظهار داشت: ۱۰ هزار نفر از دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد هستند و دو هزار دانش آموز نیز تحت پوش بهزیستی قرار دارند و ارائه تسهیلات خرید گوشی هوشمند برای هشت هزار دانش آموز دیگر نیز جزو برنامه ها است.


منبع:

1399/06/13
22:17:36
5.0 / 5
1690
تگهای خبر: آموزش , تسهیلات , خرید , ساری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا