معاون استاندار مازندران:

جهت گیری های توسعه برپایه فن آوری باشد

جهت گیری های توسعه برپایه فن آوری باشد

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اعلان اینكه جهت گیری های توسعه محور برپایه فن آوری در دستور كار مدیران قرار گیرد خواهان برنامه ریزی در این عرصه شد.


به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، حسین حسین نژاد بعدازظهر پنجشنبه در آئین تودیع و معارفه فرماندار نوشهر با تقدیر از عزاداری های پرشور حسینی در استان و هیئات مذهبی به شرایط کشور اشاره و افزود: از دستگاه هایی که در روزهای سوگواری حسینی، مسئولیت کنترل تجمعات را داشته اند، تشکر می کنم.

وی ادامه داد: همراهی و هماهنگی دستگاه ها، منجر به پایین آمدن هزینه ها و تحقق اهداف توسعه محور خواهد شد برای اینکه کشور در حال گذار از مراحل و شرایط سختی است و باتوجه به تجارب بیش از ۴ دهه، به آینده امیدوار هستیم. وی اشاره کرد: مسئولان برای گذر از شرایط سخت حاضر، نسخه راهبردی و کاربردی عرضه کنند و به رغم آنکه قرار بود تحریم ها، چرخ های توسعه را متوقف نماید اما با همه فشارها، مردم کنار نظام ماندند و مقاومت شان افزایش پیدا کرد. حسن نژاد اضافه کرد: هم اکنون جهت گیری های توسعه محور بر پایه فن آوری، در دستور کار مدیران قرار گرفته است و باید کاری نماییم که توان معیشتی مردم بالا برود و مردم با امید به آینده بنگرند. عبدالصمد صفرنژاد فرماندار پیشین نوشهر نیز اظهار داشت: برای مهندسی مدیریت شهرستان نیامده بودم و آمده بودم تا نظارت صحیح بر اجرای فعالیت ها داشته باشم. وی با اعلان اینکه در انتخابات بی طرف بودم، اضافه کرد: در انتخابات مجلس، اصل نخست بررسی صلاحیت ها بر معتمد بودن افراد بوده است. فرماندار سابق نوشهر اعتبارات تخصیص یافته بزرگ در شهرستان را از دستاوردهای سفر مقام معظم رهبری ذکر کرد و اظهار داشت: رشد عمرانی شهرستان نوشهر جهشی بوده است. محمدعلی محسنی بندپی نماینده مردم شهرستان های نوشهر، چالوس و کلاردشت در خانه ملت با اعلان اینکه باید از نگاه سنتی خارج شویم، اظهار داشت: عدم مدیریت بین بخشی، بزرگ ترین ضعف مدیریت های منطقه ای است و در این راه، وحدت حداکثری و هماهنگی بین بخشی، چاره گذر از چالش های بزرگ این حوزه است. محسنی اضافه کرد: به پیگیری مطالبات اعتباری شهرستان از سبد استان، توجه گردد برای اینکه وظیفه من تامین آب و راه و… نیست اما آنقدر سطح مطالبات معطل مانده مردم بالاست که مجبورم فراتر از حوزه مسئولیتی ظاهر شوم.

وی با بیان عنوان اینکه نگذاریم سرمایه گذاران از منطقه فرار کنند، اظهار داشت: همه دستگاه ها در کنار هم باشیم و خط قرمز ما مردم باشند و نه مسئولان و باید به تامین نیازهای مردم توجه گردد. در این مراسم سعید یزدانی فرماندار سابق سوادکوه بعنوان فرماندار نوشهر معرفی گردید.

1399/06/15
22:54:32
5.0 / 5
2004
تگهای خبر: آب , تور , چالوس , دستگاه
این مطلب بیاشمال را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا