مدیركل كانون پرورش فكری گیلان:

باید تصویری روشن از دفاع مقدس برای كودكان و نوجوانان عرضه شود

باید تصویری روشن از دفاع مقدس برای كودكان و نوجوانان عرضه شود

به گزارش بیا شمال مدیركل كانون پرورش فكری گیلان با تاكید بر صیانت از دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: باید تصویری روشن از این دفاع برای كودكان و نوجوانان عرضه شود.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، اسفندیار ضیایی بامداد شنبه در ویژه برنامه «ایستاده در سنگر» به مناسبت چهل سالگی دفاع مقدس با اشاره به اهمیت عرضه تصویری روشن و باشکوه از انقلاب اسلامی، اظهار داشت: نظام اسلامی به مدافعانی می بالد که از ارزش های نظام دفاع کرده و برگ زرینی به تاریخ ایران و جهان افزودند.
ضیایی با اشاره به اینکه صیانت از دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس مهم و حیاتی می باشد، اضافه کرد: گام نهادن در راه فعالیتهای جهادی و شهادت طلبانه، امری مقدس و در راه صیانت از ارزش های انقلاب اسلامی است.
وی در ادامه به برخی برنامه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت چهل سالگی دفاع مقدس اشاره نمود و اظهار داشت: «ایستاده در سنگر»، راه اندازی پایگاه مقاومت بسیج کانون و رونمایی از کتاب هایی با مبحث دفاع مقدس بعضی از برنامه ها بوده که با هدف جاری سازی تفکر بسیجی در بین کودکان و نوجوانان انجام شده است.
ضیایی به نیازهای فرهنگی کشور هم اشاره و با اشاره به اینکه نقش بسیج فرهنگیان در کشف نخبگان و پرورش استعدادها مهم و غیر قابل انکار است، اضافه کرد: با ثمردهی سند تحول بنیادین نظام آموزشی، شاهد تبلور تفکر بسیجی در جامعه خواهیم بود.
مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان به لزوم انتقال ارزش های انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس به نسل کودک، نوجوان و جوان هم اشاره و خاطرنشان کرد: همراهی بسیج فرهنگیان و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در برگزاری ویژه برنامه «ایستاده در سنگر» در همین مسیر است.
پخش نماهنگ فعالیتهای کانون در حوزه دفاع مقدس و نمایش کلیپ با مبحث هشت سال دفاع مقدس، اجرای سرود اعضای مرکز فرهنگی هنری کانون صومعه سرا با عنوان «سرباز حسینم»، و خوانش شعر از جانب نوریه گیتی بین، عضو ارشد مرکز فرهنگی هنری کانون مجتمع رشت بخشی از برنامه ها این ویژه برنامه بود.


منبع:

1399/07/05
23:53:17
5.0 / 5
1701
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا