مانور جهادی برق در مناطق صنعتی مازندران برگزار گردید

مانور جهادی برق در مناطق صنعتی مازندران برگزار گردید

به گزارش بیا شمال مانور جهادی برق با عنوان جهش تولید و با رویكرد پدافند غیرعامل بر روی فیدرهای مناطق صنعتی در مازندران برگزار گردید.


به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، فرامرز سپری مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران با اشاره به برگزاری مانور جهادی جهش تولید اظهار داشت؛ در جهت منویات مقام معظم رهبری و در ادامه اقدامات جهادی جهت تحقق شعار جهش تولید و به منظور مقاوم سازی و افزایش تاب آوری و کاهش صدمه پذیری شبکه های توزیع برق مازندران در شرایط نامساعد جوی و حوادث غیرمترقبه با رویکرد پدافند غیرعامل مانور جهادی جهش تولید در شرکت توزیع نیروی برق برگزار گردید. او گفت ؛ در این مانور که به نام مانور جهادی جهش تولید نامگذاری شده بود با مشارکت ۱۰۵ اکیپ عملیاتی در امورهای ۱۸ گانه توزیع نیروی برق مازندران به صورت همزمان بر روی ۲۷ فیدر فشار متوسط مناطق صنعتی و تغذیه کننده شهرک های صنعتی حوزه عملکرد شرکت توزیع نیروی برق مازندران برای تاب آوری شبکه اصلاح و بهینه سازی شدند.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری مازندران در ادامه این مانور اظهار داشت: مطالعه، تحقیق و به کارگیری تجربیات حوادث نوظهور جهان یکی از عمده ترین راهکارهای آمادگی در مقابل موضوعات و بحران های جدید در مقوله پدافند غیرعامل است. حمید بخشی بیان داشت: اطلاعات و شناخت موضوعات و بحران ها در عرضه عملکرد صحیح و سریع بسیار مؤثر بوده و نتایج ارزشمندی را به دنبال خواهد داشت و امیدواریم این مانور جهادی که توسط شرکت توزیع نیروی برق مازندران برگزار گردید بتواند در سالی که به نام جهش تولید نام گذاری شده است کمک حال تولید کنندگان باشد.

1399/07/23
00:09:04
5.0 / 5
1517
تگهای خبر: استانداری , تولید , ساری , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا