مسئول بسیج دانش آموزی مازندران:

چتر گفتمان انقلاب اسلامی را در مدارس گسترش دهیم

چتر گفتمان انقلاب اسلامی را در مدارس گسترش دهیم

به گزارش بیا شمال مسئول بسیج دانش آموزی مازندران دانش آموز و مدرسه انقلابی را هدف بسیج دانش آموزی بیان كرد و اظهار داشت: باید چتر گفتمان انقلاب اسلامی را در مدارس گسترش دهیم.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، محمد جعفری بعدازظهر یکشنبه در نشست با خبرنگاران به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی با اعلان اینکه بیش از یک سوم دانش آموزان استان عضو بسیج دانش آموزی هستند، اضافه کرد: پس از پایش هزار مدرسه و مواجهه با مدیران و دانش آموزان به این جمع بندی رسیدیم برای پهن کردن چتر گفتمان انقلاب اسلامی در همه مدارس، مواردی از زیرنظام ها و مسائل دانش آموزان را احصاء نماییم.
وی اظهار داشت: نمادسازی و پرورش فکر قهرمان پروری در دانش آموزان با قهرمان های واقعی همچون شهدا؛ معرفی الگوها به دانش آموزان در چارچوب عکس نوشت، سرود و غیره همچون برنامه ها است.
وی رفع شبهات، پاسخگویی و بارورسازی از دیگر برنامه ها در مقطع اول متوسطه بوده و ۴۰۰ مربی دوره های آموزشی را گذراندند و در فضای شبکه شاد و آموزش و پرورش مشغول فعالیت هستند.
وی عنوان کرد: پرداختن به کارهای گروهی و تشکیلاتی، نشاط و امید ومهارت افزایی از برنامه مقطع متوسط دوم است و سه هزار دانش آموز به این شبکه متصل شدند.
جعفری تصریح کرد: بسیج دانش آموزی دارای پیوست هایی است و اهتمام کردم نوع نگاه به محرومیت را بین دانش آموزان تغییر دادیم و دانش آموزان در مناطق محروم به رغم محرومیت از امکانات از استعداد محروم نیستند و موضوع مهارت افزایی را در مدارس شبانه روزی استان در دستور کار قرار دادیم.
مسئول بسیج دانش آموزی مازندران با اظهار اینکه ۴۰ کانون همیار سلامت در استان فعال است که ۱۰ هزار دانش آموز در شرکت دارند، اظهار داشت: برای آگاه سازی دانش آموزان در سطح خانواده و مدارس هدف این کانون ها است.
جعفری با اعلان اینکه محوریت انجام فعالیت ها امسال دانش آموزان خواهند بود، اظهار داشت: دانش آموز و مدرسه انقلابی هدف بسیج دانش آموزی است.
وی با گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان به سه پویش ویژه این روز اشاره نمود و اظهار داشت: شروع نهضت روشنگری دانش آموزی، یادواره لاله های روشن، ۴۰ هزار یادواره شهید دانش آموزی و ۴۰ هزار یاواره، مسابقه دوچرخه سواری، گویش محلی ادبیات سرود همچون برنامه ها است.
وی اضافه کرد: ۳۶ گروه سرود با سرودهای محلی در روز ۱۳ برنامه به اجرای برنامه خواهند پرداخت.


منبع:

1399/08/11
21:33:09
5.0 / 5
1083
تگهای خبر: آب , آموزش , تور , ساری
این مطلب بیاشمال را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا