جانشین رئیس ستاد مدیریت كرونا گیلان مطرح كرد:

همكاری مطلوب مردم و اصناف گیلان در اجرای محدودیت های كرونائی

همكاری مطلوب مردم و اصناف گیلان در اجرای محدودیت های كرونائی

به گزارش بیا شمال جانشین رئیس ستاد مدیریت كرونا گیلان با اشاره به همكاری مطلوب مردم و اصناف استان در اجرای محدودیت های جدید كرونائی، اظهار داشت: در استان گیلان تعطیل مطلق ادارات را نداریم.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، محمود قاسم نژاد شامگاه جمعه در گفتگو با بخش خبر شبکه باران با اشاره به ارزیابی یک هفته ای اجرای محدودیت های کرونائی در استان گیلان، اظهار نمود: همکاری مردم و اصناف با مجریان این طرح در استان گیلان مطلوب است.
وی به همکاری و همدلی خوب به وجود آمده در سطح استان برای قطع زنجیره ویروس کرونا اشاره نمود و اضافه کرد: باتوجه به شرایط سخت اقتصادی و لطمه های فراوان ناشی از کرونا این میزان از همکاری از طرف مردم و اصناف قابل تقدیر است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان افزود: در صورت عدم رعایت دستور العمل های بهداشتی و محدودیت ها ابتدا تذکر لسانی و در صورت تکرار پلمب و جریمه خواهند شد.
وی با اشاره به موضوع تعطیلی ادارات در کشور، افزود: خوشبختانه در استان گیلان به جز شهر رشت و رودبار سایر شهرها در وضعیت نارنجی و بیشتر آنها نیز در وضعیت زرد قرار دارند که بیشتر مشاغل و کسب وکارها با رعایت دستور العمل های بهداشتی باز و فعال می باشند.
قاسم نژاد با اعلان اینکه برمبنای بخشنامه جدید همه مشاغل، کارکنان و ادارات دولتی به غیر از ادارات خدمات ضروری ارائه می دهند همانند دستگاه های حاکمیتی، خدماتی، امدادی، نیروی انتظامی، درمانی و شهرداری ها سایر ادارات با حداقل نیرو فعالیت نموده به شکلی که تعطیلی مطلق صورت نگیرد شامل حال آنها خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه این بخشنامه در قبال همه کارکنان رسمی، قراردادی، پیمانی و شرکتی در سطح ادارات شهرهای قرمز اعمال خواهد شد، افزود: در شهرهای نارنجی با یک دوم و زرد با دو سوم کارکنان، ادارات ارائه خدمت کنند.


منبع:

1399/09/08
13:26:01
5.0 / 5
1048
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا