محمد ربیعی:

نساجی را بابرنامه شكست دادیم

نساجی را بابرنامه شكست دادیم

به گزارش بیا شمال سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان اظهار داشت: با برنامه ای که برای بازی با تیم نساجی مازندران داشتیم و بستن راه های نفوذ این تیم، موفق به کسب پیروزی و۳ امتیاز از مازندران شدیم.


به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، محمد ربیعی شامگاه پنجشنبه بعد از پیروزی یک برصفر تیمش مس رفسنجان برابر میزبانش نساجی مازندران در نشست خبری اضافه کرد: دو تیم بازی درگیرانه وفیزیکی را به نمایش گذاشتند وتیم نساجی برای این بازی خیلی خوب مهیا شده بود. وی ادامه داد، درمجموع هر دو تیم در دقایقی از مسابقه صاحب مالکیت توپ و میدان بود وخوشبختانه برپایه برنامه ای که داشتیم در زمان مناسبی هم به گل رسیدیم.
سرمربی تیم مس رفسنجان ادامه داد، پس از گل، هم برای حفظ نتیجه بازیکنان ما خیلی تلاش کردند و با دفاع منطقی توانستیم راه های نفوذ بازیکنان را ببندیم وخوشحالم که بازیکنانم خوب گوش کردند و تلاشی که کردند، خسته نباشید می گویم. چهارمین بازی تیم مس بدون دریافت گل ربیعی همینطور با اشاره به اینکه در ۵ بازی که تیم مس انجام داد، این چهارمین مسابقه ای هست که تیم ما گلی از حریفان دریافت نمی کند، گفت، این رویکرد برای تیم ما که تازه به لیگ برتر صعود کرده وبرابرحریفان مدعی لیگ قرارمیگیرد، پرارزش هست وامیدوارم که این روند ادامه داشته باشد. وی اضافه کرد، ازاین بازی همه به خوبی وبه سلامت عبور کردیم و برای برنامه وبازی های بعدی آماده خواهیم شد. هر ۴ روز بازی برای مس آیا این عدالت سازمان لیگ هست؟ سرمربی تیم مس رفسنجان، همینطور ازسازمان لیگ فدراسیون فوتبال بخاطر برگزاری مسابقه تیم مس در هر ۴ روز وکم بودن زمان استراحت نسبت به دیگر تیم های لیگ برتری انتقاد نمود وگفت، این چهارمین بازی متوالی بود که با فاصله زمانی کمتر از ۴ روز بازی کردیم وبازی هفته آینده تیم مس رفسنجان برابرتیم سپاهان هم ۴ روز بعد هست. ربیعی ادامه داد، متأسفانه به دلیل لغو چند بازی و تغییر در برنامه برخی بازی ها، تیم مس در حال رفت و آمد در راه رفسنجان به تهران و شهرهای دیگر هست. وی ادامه داد: بازی هفته هشتم تیم مس که روزسه شنبه دوم دیماه برابر تیم سپاهان اصفهان برگزار می گردد که این تیم این هفته بازی نکرده وما باید برابراین تیم بازی نماییم. وی با اشاره به اینکه درهفته هفتم اولین بازی این هفته و درهفته هشتم هم برابر سپاهان نخستین بازی هفته را برگزار می نماییم، ادامه داد، این وضعیت را هم درحالی خواهیم داشت که پس از بازی با سپاهان هم در بازی با فولاد خوزستان نخستین بازی هفته نهم را برگزار نماییم. مس هم مستهلک شد سرمربی تیم مس رفسنجان با اشاره به اینکه این وضعیت برنامه ریزی سازمان لیگ دراین فصل سبب مصدومیت و مستهلک شدن تیم ما تأثیرگذاشته است، ابرازامیداوری کرد، که سازمان لیگ به خواهش ودرخواست به حق تیم مس پاسخ دهد. چمن ورزشگاه قائمشهر مطلوب نمی باشد ربیعی همینطور با گلایه از چمن ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر گفت، کیفیت چمن مصنوعی ورزشگاه خیلی خوب نبود، به خصوص زمان پاسکاری بازیکنان توپ بلند می شود و این مورد روی کیفیت بازی تاثیر می گذارد. وی اضافه کرد، که این وضعیت متأسفانه بر روی کیفیت بازی تیم ها تاثیرمی گذارد و تیم ها کمتر ریسک می کنند. وی از مسؤلان مازندران وقائمشهر درخواست نمود که به فکر ترمیم ویا بازسازی اساسی چمن ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر شوند. تیم مس رفسنجان درچارچوب هفته هفتم رقابتهای لیگ برترفوتبال باشگاه های کشور عصرپنجشنبه میهمان تیم نساجی مازندران بود ودرنهایت میزبان خویش را با نتیجه یک برصفر شکست داد.


منبع:

1399/09/28
15:33:22
5.0 / 5
1055
تگهای خبر: دریا , كیفیت , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا