عضو كمسیون امنیت ملی مجلس:

جدیت و شجاعت شهید سلیمانی الگوی رسانه ها باشد

جدیت و شجاعت شهید سلیمانی الگوی رسانه ها باشد

عضو کمسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به ضرورت بکارگیری تدبیر و شجاعت در کار رسانه، اظهار داشت: باید در کنار رعایت اخلاق رسانه، تفکر شهید سلیمانی با همان جدیت و عقلانیت وارد عرصه رسانه شود.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، ابراهیم رضایی غروب یکشنبه در مراسم اختتامیه ششمین جشنواره ابوذر اظهار نمود: ماموریت جشنواره ابوذر تداوم راه شهید سلیمانی در عرصه رسانه است.
وی با تاکید بر اینکه تمام فعالان رسانه باید در همه آثارشان تفکر سردار سلیمانی را الگو قرار دهند، اضافه کرد: امروزه مهمترین نگرانی کشور، حضور دشمنان با سرمایه گذاری عظیم در جبهه های فرهنگی مقابله با جمهوری اسلامی است و خبرنگاران در این راه وظیفه خطیری برعهده دارند.
نماینده دشتستان در مجلس با اعلان اینکه خبرنگاران باید وقایع را آنگونه که هست روایت کنند، اشاره کرد: امروز ارزشمندترین کالا اطلاعات است اما گران ترین کالا خبر است و خبرنگاران بعنوان افسران جنگ نرم در جنگ عظیم فرهنگی با دشمن باید لایه ها و ابزار آنرا شناسایی کرده و ارزش و اهمیت کار خودرا بشناسند.
عضو کمسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به ضرورت بکارگیری تدبیر و شجاعت در کار رسانه، اظهار داشت: باید در کنار رعایت اخلاق رسانه، تفکر شهید سلیمانی با همان جدیت و عقلانیت وارد عرصه رسانه شود.
رضایی با اعلان اینکه دو تفکر حوادث و فتنه های اخیر را در کشور رقم زده اند، افزود: یک تفکر، اندیشه ای است که ریشه حل مشکلات کشور را در خارج از کشور و در مذاکره و امتیاز دادن به خارجی ها دانسته و اعتقاد چندانی به متخصصان و جوانان نداشته و منکر توان داخلی است.
نماینده دشتستان در مجلس افزود: تفکر دوم اندیشه انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) رهبر انقلاب و شهدا است که معتقد می باشد این ملت می توانند مشکلاتشان را حل کنند.
رضایی با اشاره به دستاوردهای تفکر انقلابی در پیروزی انقلاب اسلامی، درخشش در دفاع مقدس و همین طور پیشرفت های چشم گیر علمی و اقتصادی با بهره گیری از توان داخلی، اشاره کرد: از شروع انقلاب تا کنون هرزمان کشور به این تفکر اعتماد شد پیشرفت داشتیم همانگونه که ساخت مدرن ترین موشک ها، پیشرفت های علمی و اقتصادی و ساخت پالایشگاه ها در بدترین زمانی که بیشترین تحریم وجود داشت توسط همین تفکر ساخته شد.
وی با اشاره به ضرورت ادامه راه شهید سلیمانی ها، اضافه کرد: مدیران این تفکر امام و رهبری بودند و علمدار آن سردار سلیمانی است و اعتقاد دارم تفکری که داعش را نابود کرد می تواند فقر و طلاق و بیکاری و محرومیت را در کشور از بین ببرد.
ششمین دوره جشنواره رسانه ابوذر گیلان با انتخاب ۴۴ اثر برگزیده از ۱۳۸۶ اثر ارسال شده به این جشنواره غروب امروز با تجلیل از برترین ها پایان یافت.

1399/10/22
13:41:08
0.0 / 5
893
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا