رئیس دانشگاه علوم پزشكی گیلان خبر داد:

افزایش ظرفیت خوابگاه های دانشجویی علوم پزشكی گیلان تا 1400 نفر

افزایش ظرفیت خوابگاه های دانشجویی علوم پزشكی گیلان تا 1400 نفر

به گزارش بیا شمال رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان فقدان فضای خوابگاهی را یکی از معضلات این دانشگاه عنوان نمود و اظهار داشت: با تأمین خوابگاه جدید فضای خوابگاهی علوم پزشکی گیلان به هزار و ۴۶۰ نفر افزایش پیدا کرد.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، ارسلان سالاری قبل از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران ضمن اشاره به خرید فضایی برای خوابگاه دانشجویی، دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، اظهار نمود: این فضا در شش طبقه و با مساحت دو هزار ۵۹۰ متر مربع است.
وی ضمن اشاره به اینکه تأمین فضای خوابگاهی برای دانشجویان از اولویت های دانشگاه علوم پزشکی بود، اضافه کرد: بیشتر از ۲۷۰ میلیارد ریال برای خرید این فضا هزینه شده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه ظرفیت این فضای خوابگاهی ۲۵۰ نفر است، اظهار داشت: هم اکنون فضای خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به هزار و ۴۶۰ نفر افزایش یافته است.
وی ضمن اشاره به اقدامات خوب انجام شده در زمینه تأمین تجهیزات بهداشتی و زیرساختی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، افزود: فقدان خوابگاه دانشجویی یکی از اصلی ترین معضلات این دانشگاه در سالهای گذشته بوده است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه تابحال هزار و ۲۴۰ دانشجو در خوابگاه های مشارکتی و ملکی اسکان داشتند، اظهار داشت: با راه اندازی خوابگاه جدید دانشجویی در گیلان، ظرفیت خوابگاه دانشجویان به هزار و ۴۶۰ نفر افزایش می یابد.


منبع:

1399/11/04
14:47:14
0.0 / 5
536
تگهای خبر: پزشك , خرید , زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا