آیت الله فلاحتی:

برخی مسئولان در برجام به دشمنان وعده همراهی دادند

برخی مسئولان در برجام به دشمنان وعده همراهی دادند

به گزارش بیا شمال امام جمعه رشت اظهار داشت: در برجام عده ای مسئول بر خلاف حرف مردم به دشمنان وعده همراهی دادند اما شاکله انقلاب در اختیار مسلمانان و مؤمنان راستین است.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، آیت الله رسول فلاحتی قبل از ظهر یکشنبه در هشتمین جشنواره استانی اسوه های صبر و مقاومت در رشت، اظهار داشت: خداوند متعال وعده داده هر کسی در راه خدا حرکت و برای او کار کند، هدایت می کند و ما این مساله را عملاً در دوران انقلاب دیدیم.
وی با اشاره به اینکه عده ای در انقلاب ریزش کردند و از راه امام فاصله گرفتند و نامشان از تاریخ زنان و مردان مجاهد محو شد، بیان کرد: در زمان پیامبر نیز اوضاع اینطور بود و عده ای تنها به فکر پول و قدرت بودند و از راه پیامبر دور شدند.
نماینده ولی فقیه در گیلان با اعلان اینکه عده ای مانند آتش زیر خاکستر بعد از امام به رهبری تاخت و تاز کردند، اضافه کرد: علت هجمه به رهبری این است که دشمنان و معاندین می دانند ستون خیمه، رهبر است و اگر ایشان نباشد کسی به داد این ملت نمی رسد.
آیت الله فلاحتی یکی از اهداف دشمن را تخریب جایگاه رهبری دانست و افزود: جهاد بزرگ شهدا امروزه بر عهده خانواده شهداست که همان دفاع از جایگاه رهبری است.
امام جمعه رشت با اشاره به اینکه کسی در دنیا خیر ملت ایران را نمی خواهد، افزود: سردمداران کشورهای اسلامی دشمن ما هستند و کشورهای اروپایی و آمریکایی نیز همیشه مقابل ما اقدام نموده اند.
وی با اعلان اینکه بدتر از دشمنان، کسانی هستند که در داخل کشور دلداده آنها هستند، عنوان کرد: دلدادگان آمریکا اوضاع ایران را وخیم تر از آمریکا می دانند، و مسئولان را به دروغگویی دراین زمینه متهم می کنند؛ این افراد از شمر هم بدتر هستند.
نماینده ولی فقیه در گیلان با اعلان اینکه اگر قدرت دفاعی نداشتیم مشخص نبود که دشمن تا چه اندازه پیشروی می کرد، اظهار داشت: خانواده منافقین، سلطنت طلب، فاسد و ضدانقلاب که حتی یک روز هم آرام نمی نشینند می گویند خون شهدا هدر رفته است.
آیت الله فلاحتی با تاکید بر اینکه خانواده شهدا توانستند خون شهدا را حفظ کنند، اشاره کرد: خانواده شهدا نقشی همانند حضرت زینب (س) دارند و بدانید انقلاب اسلامی به دنبال جایگزین کردن نام خدا، اسلام و پیامبر بجای شاه و سلطنت است.
امام جمعه رشت با اشاره به اینکه از اوضاع فعلی راضی هستیم اما قانع نیستیم، بیان کرد: علت اینکه موضوع فساد در کشور بیشتر گفته می شود این است که می خواهیم زودتر جلوی آن گرفته شود.
وی اضافه کرد: در برجام عده ای مسئول خار و ذلیل بر خلاف حرف مردم به دشمنان وعده همراهی دادند اما شاکله انقلاب در اختیار مسلمانان و مؤمنان راستین است.
آیت الله فلاحتی با اعلان اینکه تا امام زمان نیاید فساد از بین رفتنی نیست، اظهار نمود: زمانی که فرزندان خودرا از کودکی پرورش ندهیم در بزرگسالی به مبانی دین پایبند نخواهند بود و شاهد برخی ناهنجارهای در جامعه می شویم.
وی با اعلان اینکه از اوضاع فساد در کشور آگاه هستیم، اشاره کرد: فرزندان خودرا با دین و خدا و دوده آشنا کنید برای اینکه در بزرگسالی مسیر درست را تشخیص می دهند و این فسادها به خاطر عدم ایمان واقعی به آخرت است.
در اختتام این مراسم به برگزیدگان هشتمین جشنواره استانی اسوه های صبر و مقاومت جوایزی اهدا شد.


منبع:

1399/11/19
22:08:28
0.0 / 5
644
تگهای خبر: زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا