رئیس پلیس راهور گیلان:

دارندگان برگه های تردد نگران اعمال جریمه پلیس نباشند

دارندگان برگه های تردد نگران اعمال جریمه پلیس نباشند

رئیس پلیس راهور گیلان ضمن اشاره به اینکه دارندگان برگه های تردد نگران جریمه ها نباشند، اظهار داشت: روزانه حدود ۶۰۰ نفر از شهروندان برای پیگیری برگه های جریمه به پلیس راهور رجوع می کنند.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، سرهنگ امیر طالبی در گفتگو با بخش خبر شبکه باران ضمن اشاره به اینکه صاحبان خودروهایی دارای برگه تردد نگران اعمال جریمه نباشند، اظهار نمود: خودورهایی که تردد آنها ضروری بوده از جانب پلیس اعمال قانون شده اند نگران برگه های جریمه خود نباشند.
وی اضافه کرد: خودروهایی که دارای مجوز تردد از فرمانداری ها هستند نگران اعمال قانون پلیس نباشند.
رئیس پلیس راهور گیلان با اشاره به اینکه در آینده نزدیک اطلاع رسانی خواهند شد تا مالکان این خوردها مدارک لازم را برای رسیدگی به این مورد برای پلیس راهور ارسال کنند، افزود: یکی از دغدغه های شهروندان رجوع حضوری است.
وی ضمن اشاره به اینکه پس از دریافت مدارک در کمیسیون های مربوطه این مورد رسیدگی خواهد شد، اظهار داشت: تلاش می نماییم تا نتایج این کمیسیون ها به نفع مردم باشد تا اگر ترددی ضروری بوده و اعمال قانون شده اقدامات لازم برای حذف جریمه ها صورت گیرد.
سرهنگ طالبی در ادامه با تاکید بر اینکه شهروندان تا زمانی که از آنها درخواستی برای ارسال مدارک نشده به مراکز پلیس راهور رجوع نکنند، اضافه کرد: روزانه حدود ۶۰۰ نفر از شهروندان به منظور پیگیری جریمه ها ایام محدودیت های تردد به پلیس راهور رجوع می کنند.
وی ضمن اشاره به خطر انتشار و انتقال ویروس کرونا در تجمعات، اظهار نمود: اساسا تجمع مردم در این مراکز می تواند زمینه را برای انتقال و انتشار بیشتر ویروس کرونا فراهم آورد.
رئیس پلیس راهور گیلان با اشاره به اینکه هدف از اعمال محدودیت های تردد و صدور برگه های جریمه ارتقای بهداشت عمومی جامعه است، تاکید کرد: اگر قرار باشد بازخورد جریمه ها حضور و تجمع شهروندان در مراکز پلیس راهور باشد شاهد صدمه های بیشتری خواهیم بود.

1399/11/26
15:35:28
0.0 / 5
1169
تگهای خبر: پلیس راه , تردد , دریا , زمین
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۲

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا