مدیركل تبلیغات اسلامی گیلان:

هدف از اجرای طرح ولایت مقابله با هجمه های دشمنان است

هدف از اجرای طرح ولایت مقابله با هجمه های دشمنان است

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان ضمن اشاره به اینکه برگزاری طرح ولایت در جهت مقابله با هجمه های دشمن است، اظهار داشت: برگزاری این طرح از ابتکارات علامه مصباح یزدی است.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، حجت الاسلام سعید مهدوی ظهر پنجشنبه در جمع شرکت کنندگان طرح ولایت استان گیلان با گرامیداشت یاد علامه مصباح یزدی، اظهار نمود: برگزاری طرح ولایت از باقیات صالحات علامه مصباح یزدی است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه برگزاری این دوره برای تولید فکر، اندیشه و هویت فکری آحاد جامعه خصوصاً قشر فرهیخته دانشگاهی مؤثر است، خاطرنشان کرد: برگزاری طرح ولایت در جهت مقابله با هجمه های مختلف دشمن باعث پایداری می شود.
وی با تکیه بر اینکه در حوزه در ارتباط با خودسازی و تمدن سازی یکی از اولویت ها حفظ هویت است، اضافه کرد: دشمن به دنبال این است که هویت ما را بشکند و جامعه را بی هویت کند.
مهدوی ضمن اشاره به اینکه نظام سلطه به دنبال استعمار و استثمار است، تصریح کرد: نظام سلطه در حوزه هویت سوزی توانسته قدم هایی را بردارد.
وی برگزاری این دوره را باعث ساماندهی زیربنای فکری در این طرح ها عنوان نمود و اظهار داشت: ریشه توفیق انقلاب اسلامی وجود عناصر انقلابی در حوزه مبانی اعتقادی است که مجاهدت های فراوانی کردند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان اظهار داشت: یکی از شخصیت هایی که در راه مبارزه پیش از پیروزی انقلاب تلاشهای زیادی کرد علامه طباطبایی بود که با استفاده از آموزه های قرآن توانست زیربنای فکری قرآنی را در بین مردم تشکیل دهد.

1399/11/30
21:24:23
0.0 / 5
523
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا