مدیر كل تبلیغات اسلامی گیلان مطرح كرد؛

گسترش ویروس منحوس بی حیایی در فضای مجازی

گسترش ویروس منحوس بی حیایی در فضای مجازی

بیا شمال: مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به گسترش ویروس بی حیایی در جامعه بواسطه فضای مجازی، اظهار داشت: امروز نیازمند تشکیل لشکر مدافعان حریم دین و خانواده در این فضا هستیم.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، حجت الاسلام سعید مهدوی قبل از ظهر شنبه در نشست تشکیلاتی تبیین نقشه راه عملیات رزمندگان سایبری اظهار نمود: در مواجهه با دشمنان امام عصر در آخر زمان که در فضای مجازی و با ابزارهای رسانه ای هجمه های فراوانی به فرهنگ قرآنی، الهی، دینی و مهدوی برنامه ریزی کرده اند باید فوراً با ایجاد لشکر سایبری به دفاع از دین و قرآن بپردازد.
وی با اعلان اینکه فضای مجازی، فضایی است که نقش جدی در همه عرصه ها امروز بازی می کند، اضافه کرد: باید از نیروهای جوان و نوجوان در آن استفاده نمائیم برای اینکه به فرموده امام صادق (ع) یاوران امام زمان را همین جوانان و نوجوانان می سازند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه امروز دشمن در عرصه فضای مجازی غلبه کرده است، اظهار داشت: مواجهه با تهاجم فرهنگی باید این حوزه ساماندهی گردد و مبارزه جدی را شروع نماییم.
وی با اعلان اینکه در بعضی موارد همانند شهادت سردار قاسم سلیمانی اقدامات خوبی در فضای مجازی انجام شد که سبب واکنش دشمنان شد، اشاره کرد: باید برای فرهنگ قرآنی و دینی به صورت جدی ورود نماییم و ساماندهی درستی از عناصر مؤمن و انقلابی داشته باشیم.
مهدوی افزود: امروز متأسفانه جامعه بواسطه وجود فضای مجازی به ویروس منحوس بی حیایی مبتلا شده که این ویروس بنیان خانواده ها را تحت تأثیر قرار داده است.
وی در ادامه با اعلان اینکه در مقابله با ویروس منحوس بی حیایی هیچ نهاد و وزارتخانه ای تا حالا همانند ویروس کرونا هشدار نداده است، اضافه کرد: ویروس بی حیایی صدمات فراوانی به روح و جسم و وجود افراد، خانواده ها و جامعه وارد کرده است. باید رزمندگان و جبهه مؤمنانه فضای مجازی شکل بگیرد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه در روزهای شیوع ویروس کرونا با به راه انداختن رزمایش مواسات و مومنانه به لطمه دیدگان از این ویروس کمک شده است، افزود: باید در نهضت مواسات برای افرادی فراهم نماییم که بواسطه فضای مجازی صدمات روحی و جانی و ایمانی و دینی دیده اند.
وی با تاکید بر ضرورت استفاده از ظرفیت جوانان دراین زمینه، اضافه کرد: باید به مرزداری در فضای مجازی از دین و قرآن بپردازیم امروز نیازمند مدافعان حرم فضای مجازی هستیم تا در مقابل هجمه های فراوان صهیونیسم و دشمنان ایستادگی کنند.
مهدوی با اعلان اینکه در این صورت است که تقوای الهی شکل می گیرد، تاکید کرد: انتظار داریم در این فضا به صورت جدی وارد شویم و جوانان پای کار باشند.
وی با تاکید بر اینکه حضور جوانان در فضای مجازی باید معنا بخش و هدفمند باشد، افزود: حرکت در این فضا باید معنا دار و هدفمند باشند و به سمت تمدن نوین اسلامی بوده و حرکت نماییم.

1399/12/02
23:05:20
0.0 / 5
533
تگهای خبر: ابزار , تبلیغات , زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا