نماینده ولی فقیه در مازندران:

بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مصداق جوانگرایی است

بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مصداق جوانگرایی است

نماینده ولی فقیه در مازندران با اعلان اینکه انقلاب ما جوان بنیان بوده است، اظهار داشت: بیانیه گام دوم انقلاب مصداق جوانگرایی است و باید از آنان برای تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی بهره برد.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، آیت الله محمدباقر محمدی لائینی پیش ازظهر یکشنبه در مراسم پویش ملی نقش من در بیانیه گام دوم انقلاب، با اعلان اینکه انقلاب اسلامی، انقلاب جوان باور است، اضافه کرد: بیانیه گام دوم انقلاب مصداق جوانگرایی است و جوان واقعاً برای ما یک هدف و آرمان باشد نه یک ابزار و وسیله.
وی با اشاره به حضور جوانان در انقلاب و دفاع مقدس گفت: برگزاری نمایشگاه پویش نقش جوان در بیانیه گام دوم انقلاب نشانه کارآمدی جوانان ما است.
وی با اعلان اینکه انقلاب ما انقلابی جوان بنیان بود، جوانان ما همانگونه که در انقلاب و دفاع مقدس و دفاع از حرم نقش آفریدند در حوزه ورزش هم از خودگذشتگی کردند، اظهار داشت: جوان ورزشکاری که حاضر به رویارویی با ورزشکار رژیم غاصب صهیونیستی نمی گردد، از نام خود می گذرد و این مصداق از خود گذشتگی است مانند شهدای ما که از مال و جان خود گذشتند.
آیت الله لائینی افزود: بیانیه گام دوم هم جوان بنیان و مصداق جوانگرایی است و انتظار داریم از این نسل فرهیخته، پرانگیزه و پراستعداد در حوزه تحقق شعار سال استفاده گردد.
امام جمعه ساری اصرار کرد تا نسل جوان را در تبیین مفهومی، در سیاستگذاری و برنامه ریزی و هم نظریه پردازی برای چگونگی پشتیبانی ها و چگونگی مانع زدایی ها وارد کار کنید برای اینکه جوانان می توانند به ما راه حل نشان دهند.

و ی افزود: ️اگر به جوانان بها دهیم و در تولید استفاده نمائیم برای اینکه چرخ تولید شتاب چند برابری می گیرد و رشد خواهدنمود و مشکلات و لطمه ها کم می شود.
امام جمعه ساری تصریح کرد: ️باید واقعاً جوانان برای ما یک هدف و آرمان باشند نه یک ابزار و وسیله برای آمار و گزارشات و سرگرمی و باید جوانان را در این راه برای گرفتن یک نتیجه واقعی باور نماییم، همانگونه که امام و رهبر عزیز جوانان را باور کردند.

1400/01/09
13:41:26
0.0 / 5
385
تگهای خبر: ابزار , تولید , ساری , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا