معاون پارلمانی وزیر صمت:

قوانین مزاحم صنایع حذف می شود

قوانین مزاحم صنایع حذف می شود

معاون پارلمانی وزیر صمت اظهار داشت: قوانین مزاحم صنایع با کمک مجلس حذف و گره گشایی می شود تا صنایع در سال جدید با قوت بیشتری برای تولید وارد عرصه شوند.


به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، محمد دامادی عصر یکشنبه در بازدید از واحدهای تولیدی در شهرک صنعتی بهشهر و نکا در جمع خبرنگاران اظهار نمود: نامگذاری سالجاری با عنوان «تولید، پشتیبانی ها و مانع زادیی ها» از جانب رهبر معظم انقلاب، گامی برای توسعه و جهش تولید است که همگان باید در این بخش تلاش کنند.

وی اضافه کرد: حمایت، پشتیبانی و رفع موانع از تولید و تولیدکنندگان مهم ترین وظیفه ای است که در شرایط فعلی برعهده داریم و با عنایت به فرمایشات رهبری و شعار سال " تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" همه تلاش ما برای جهش تولید باشد.

معاون پارلمانی وزیر صمت اظهار داشت: قوانین مزاحم صنایع با کمک مجلس حذف و گره گشایی می شود تا صنایع در سال جدید با قوت بیشتری برای تولید وارد عرصه شوند.

دامادی اضافه کرد: صنایع مختلف در کشور دارای طرفیت های بالقوه و بالفعل فراوانی هستند که باید با شناسایی نقاط قوت برای رفع موانع اقدام گردد.

وی با اشاره به صنایع دانش بنیان با بهره گیری از توان داخلی و بهره مندی از توانمندی مهندسان داخلی اشاره کرد: شناسایی موانع و رفع بروکراسی اداری و کوشش برای پشتیبانی از صنایع موارد مهم و ضروری در شرایط فعلی است که نباید از نظر دور نگه داشته شود.

معاون پارلمانی وزیر صمت با بیان اینکه کارهای مهمی برای سال جدید با عنایت به دغدغه های رهبری و شعار سال در دستور کار وزارت صمت است؛ اظهار داشت: بررسی مشکلات و احصاء آن با محوریت وزارت صنعت، معدن و تجارت و با همکاری وزارت اقتصاد و بانک مرکزی مانع زدایی ها در دستور کار است و برای اردیبهشت ماه خبرهای خوب و خوشی در بخش صنایع فرا می رسد.

1400/01/10
00:31:56
0.0 / 5
1047
تگهای خبر: تور , تولید , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا