نماینده مردم رامسر در مجلس:

گردشگری اسلامی در رامسر توسعه یابد

گردشگری اسلامی در رامسر توسعه یابد

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس با اشاره به گردشگری بودن شهرستان رامسر اظهار داشت: گردشگری اسلامی در این شهر باید توسعه یابد.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، سید شمس الدین حسینی ظهر چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان رامسر که در اردوگاه شهید میرزا کوچک خان انجام شد با اعلان اینکه سال قبل به جهت فوتی های کرونائی سال سختی بود ابراز امیدواری کرد در سال ۱۴۰۰ محرومیت ها و محدودیت ها کنار برود.
وی اشاره کرد: کرونا سختی های اقتصادی و معیشتی را در پی داشت و اقتصاد گردشگری گرفتار لطمه جدی شد و در بودجه ۱۴۰۰ احکامی برای پشتیبانی از لطمه دیدگان کرونا اختصاص خواهیم داد.

وی ادامه داد: با تحقق شعار سال تولید، پشتیبانی و موانع زدایی باید تغییر جدی در قوه مجریه داشته باشیم و با انتخابات پیش روی دولت تغییر کرده و ارکان آن تغییر پیدا می کند که باید منجر به اعتلا شود.

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه حکمرانی باید محیط را برای کسب وکار آرامش و پیدایش اقتصادی فراهم آورد اضافه کرد: تولید داخلی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و اقتصاد مردم و معیشت به درآمد گره می خورد و تحقق تولید سلب خلق درآمد خواهد شد.

وی با تاکید بر تولید داخلی در سال تولید پشتیبانی ها و مانع زدایی اشاره کرد: ۱۰ سال تولید ملی رشد پیدا نکرد درحالی که جمعیت در حال افزایش بوده و سفره مردم تنگ تر و رفاه اجتماعی کاهش پیدا کرده است و اگر مقرر است پشتیبانی از تولید صورت بگیرد باید موانع باید برداشته شود.
وی اظهار داشت: برای راه اندازی مجتمع فرهنگی گردشگری، پرورش قارچ و… باید حمایت نماییم و مسائل حل شود تا سبب رشد تولید داخلی گردد.
حسینی اشاره کرد: در شهرستان رامسر اقتصاد، معیشت، کشاورزی و صنعت گردشگری بعنوان چهار مقوله مهم و اساسی است که باید بصورت تخصصی و هدفمند اجرائی شود.
آزادراه چالوس - رامسر ایجاد می شود

این نماینده مجلس با اعلان اینکه در غرب مازندران مشکل راه مواصلاتی داریم اظهار داشت: ردیف آزاد راه چالوس به رامسر در بودجه ۱۴۰۰ مصوب شد و ۷۵ کیلومتر آن مجوز کمیسیون ماده ۲۳ را ستاندن کرد.
وی با اعلان اینکه شهر گردشگری رامسر با کیش متفاوت است و باید گردشگری اسلامی در آن شکوفا شود، اظهار داشت: رامسر شهر مؤمنین و مدافعان حرم و انقلاب اسلامی است که چهره فرهنگی این شهر نمی تواند مانند کیش باشد و باید گردشگری اسلامی در آن نهادینه شده و چهره شهر فرهنگی شود.

نماینده مردم تنکابن رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: برای راه اندازی ساختمان جدید دانشکده پرستاری فاطمه زهرا س رامسر ۵ میلیارد تومان تخصیص پیدا کرده و باید به سرعت ساخته شود.
این نماینده مجلس اشاره کرد: اگر بودجه عمرانی سه شهرستان جمع بندی شود مصوب آن ۵۰ میلیارد تومان نمی گردد و تخصیص ۲۰ میلیارد تومان بودجه عمرانی برای سه شهرستان ناچیز است.

وی ادامه داد: شهرداری های سه شهرستان حوزه انتخابیه ۳۰۰ میلیارد تومان بودجه دارند که اگر ۴۰ درصد صرف امور عمرانی شود ۱۲۰ میلیارد تومان می شود و مدیریت آن توسط شورا مهم می باشد.

1400/01/12
13:54:51
0.0 / 5
453
تگهای خبر: آب , تولید , چالوس , سفر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا