دادستان گیلان خبر داد؛

بازداشت متهمان اصلی پرونده رشت الكتریك و صنایع پوشش ایران

بازداشت متهمان اصلی پرونده رشت الكتریك و صنایع پوشش ایران

دادستان گیلان اظهار داشت: متهمان اصلی پرونده رشت الکتریک و صنایع پوشش ایران بازداشت شدند، بهتان متهم اصلی صنایع پوشش ایران بی نظمی در نظام تولید است.به گزارش بیا شمال به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، آیت الله رئیسی شانزدهم بهمن ماه سال گذشته، در جریان سفر استانی به گیلان از کارخانه «رشت الکتریک» بازدید و رئیس کل دادگستری استان گیلان را مکلف کرد که با بکارگیری یک تیم قضائی مجرب با فوریت و به سرعت وضعیت شرکت رشت الکتریک را پیگیری کند و نحوه برخورد با متخلفان و کیفر آنها را به اطلاع مردم برساند.
رئیس قوه قضائیه همین طور در جریان بازدید از کارخانه صنایع پوشش ایران ضمن دستور برای تحت تعقیب قرار گرفتن فردی که کارخانه صنایع پوشش ایران را تخریب کرده است اصرار کرد که هر چه سریع تر با همت مسئولان این کارخانه همه موانع همچون موانع حقوقی و قضائی برطرف شوند.
حال با گذشت کمتر از سه ماه از دستور و تأکیدات رئیس قوه قضائیه، سید مهدی فلاح میری دادستان مرکز استان گیلان از بازداشت متهمان اصلی پرونده کارخانه رشت الکتریک ایران و همین طور صنایع پوشش ایران آگاهی داد.
وی اظهار داشت: پرونده کیفری خریداران شرکت رشت الکتریک ایران به بهتان بی نظمی در نظام تولید در دادسرای عمومی و انقلاب رشت در حال رسیدگی است.
دادستان مرکز استان گیلان اشاره کرد: به لحاظ اهمیت موضوع و فنی و تخصصی بودن مسائل آن، قرار ارجاع امر به کارشناسان رسمی در سه رشته ماشین آلات، تأسیسات راه و ساختمان و روابط کارگری و کارفرمایی صادر شد که با وصول نظریه کارشناسان در دهم فروردین امسال و ابلاغ آن به وکیل متهمین نسبت به احضار آنان جهت تفهیم بهتان و صدور قرار لازم و قانونی اقدام صورت گرفت و متهم اصلی بازداشت شد.
این مقام قضائی اشاره کرد: بهتان متهم اصلی صنایع پوشش ایران نیز بی نظمی در نظام تولید است.

1400/02/01
21:38:51
0.0 / 5
345
تگهای خبر: تور , تولید , حقوق , خرید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا