مدیر كل گمرك آستارا مطرح كرد؛

آمار بالای اظهار نامه های گمركی در گمرك آستارا

آمار بالای اظهار نامه های گمركی در گمرك آستارا

مدیر کل گمرک آستارا با اشاره به ایجاد ترافیک در محوطه این گمرک، اظهار داشت: عملیات محوطه سازی، راه اندازی باسکول های جدید و آمار بالای اظهارنامه های گمرکی از مهم ترین دلیلهای این ترافیک است.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، کریم رسولی قبل از ظهر پنجشنبه در نشست بررسی موانع و رفع مشکلات حوزه صادرات در اداره کل گمرک مرزی بندر آستارا برگزار شد، اظهار نمود: عملیات محوطه سازی، راه اندازی باسکول های جدید و همین طور آمار بالای اظهارنامه های گمرکی در زمینه صادرات و ورود موقت موجب ایجاد ترافیک در محوطه گمرک آستارا شده است.
وی با اشاره به انجام کارهای گمرکی در گمرک آستارا با سرعت مطلوب و فعالیت سه شیفت در اداره کل گمرک آستارا، اضافه کرد: موضوعات در رابطه با حوزه گمرک و مشکلات مطرح شده در حال رفع است.
مدیر کل گمرک آستارا افزود: روند ظرفیت خدمات دهی این اداره کل با وجود همه موانع شامل مشکلات منابع انسانی و محوطه سازی رو به پیشرفت است.
لازم به ذکر است؛ اعضای انجمن صادرکنندگان کالا حاضر در این جلسه خواهان رایزنی مسئولین ذیربط با طرف آذری به جهت تسریع در پذیرش و افزایش حجم پذیرش کامیون های صادراتی ایرانی از جانب جمهوری آذربایجان شدند.

1400/02/03
21:00:36
0.0 / 5
897
تگهای خبر: احداث , خدمات , زمین , فعالیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا