معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان:

اجتماع و راهپیمایی خودرویی در روز جهانی قدس برگزار نمی گردد

اجتماع و راهپیمایی خودرویی در روز جهانی قدس برگزار نمی گردد

به گزارش بیا شمال معاون استاندار گیلان با اشاره به اهمیت بزرگداشت روز جهانی قدس برای جهان اسلام، اظهار داشت: باتوجه به وضعیت ویروس کرونا اجتماع و راهپیمایی خودرویی در روز جهانی قدس برگزار نمی گردد.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، محمود قاسم نژاد بامداد پنجشنبه در نشست بزرگداشت روز جهانی قدس با اشاره انتشار ویروس کرونا، اظهار نمود: باتوجه به هماهنگی ها و برنامه ریزی ها، اجتماع و راهپیمایی خودرویی تحت عنوان «روز جهانی قدس» امسال نخواهیم داشت اما این به مدلول فراموشی مسئله قدس و فلسطین نخواهد بود.
وی با اشاره به اهمیت بزرگداشت روز جهانی قدس برای جهان اسلام، اضافه کرد: در امتداد پیروی از منویات بنیانگذار جمهوری اسلامی و رهبر فرزانه انقلاب پیرامون مسئله فلسطین، پشتیبانی از آرمان قدس حتما باید از یک بروز و ظهور در سطح کشور برخوردار باشد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان با اشاره به تدارک ویژه برنامه هایی متفاوت جهت پاسداشت روز جهانی قدس در امسال، افزود: همانگونه که امامین انقلاب فرمودند، مسئله فلسطین یک صف بندی بین حق و باطل به وجود می آورد.
قاسم نژاد، با اعلان اینکه رژیم مجعول صهیونیستی به ناحق این سرزمین اسلامی را غصب کرده است، اظهار داشت: اسرائیل به پشتوانه استکبار جهانی به دنبال مشروعیت بخشیدن به رژیم نامشروع خود است پس ملت های بیدار و آزاده جهان خصوصاً مسلمانان باید همیشه این اتفاق نامیمون را یادآوری کنند و در مقابل باطل بایستند.
وی جمهوری اسلامی ایران را سردمدار دفاع از مردم مظلوم فلسطین دانست و اشاره کرد: خیلی از دولت ها و حاکمیت ها می خواهند مسئله فلسطین و قدس شریف به فراموشی سپرده شود پس پاسداشت روز جهانی قدس خنثی سازی همه توطئه ها مقابل امت اسلام را به دنبال دارد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان، با اشاره به غربت و مظلومیت مردم مسلمان فلسطین در تحمل رفتارهای ظالمانه و خشونت بار صهیونیست ها، تصریح کرد: روز جهانی قدس روز رساندن صدای مظلومیت مردم فلسطین به گوش جهانیان و به میدان آمدن انسان های آزاده در پشتیبانی از آرمان قدس و تزریق خون جدید در رگ های امت اسلام است.
قاسم نژاد، نامگذاری روز جهانی قدس از طرف امام خمینی (ره) را سبب بیداری مسلمانان دانست و افزود: این حضور در میدان، عقب نشینی صهیونیست ها از مواضع نامشروع خودرا به دنبال خواهد داشت؛ آنها که روزی آرزوی نیل تا فرات را در سر می پروراندند و با گنبد آهنین دژ مستحکم نظامی برای خودشان ساخته بودند، امروز به پوشالی بودن قدرتشان پی برده اند.
وی یکی از با اهمیت ترین دستاوردهای پاسداشت روز جهانی قدس را دمیدن روح امید به ملت های مظلوم و ستم دیده در جغرافیای جهان اسلام دانست و اظهار داشت: مسلمانان دیگر زورگویی و سلطه استکبار جهانی و ایادی آنان را برنمی تابند و این جسارت و شجاعت به آنان داده شده تا به پا خیزند و مقابل ظالم به صحنه مبارزه بیایند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار گیلان، با اعلان اینکه روز جهانی قدس زمینه ساز اتحاد ملت های مسلمان و آزاده جهان است، افزود: در سایه این اتحاد و انسجام، استکبار جهانی مجبور به پذیرش تعاملات جهانی و کنار گذاشتن خوی استکباری و سلطه طلبی خود در منطقه است.
قاسم نژاد، از فرمانداران و دفتر امور شهری و روستایی استانداری خواست نسبت به فضاسازی شهرها و روستاها متناسب با روز قدس اقدام نمایند و تصریح کرد: برنامه ریزی های لازم جهت بهره برداری بیشتر از فضای مجازی در روز جهانی قدس صورت گیرد.


منبع:

1400/02/10
13:12:27
0.0 / 5
1018
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۵

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا