استاد بزرگ شطرنج ایران:

ورزشكاری كه میدانی عمل كرد

ورزشكاری كه میدانی عمل كرد

به گزارش بیا شمال استاد بزرگ شطرنج ایران که دوبار از رویارویی در مسابقات جهانی با ورزشکار رژیم جعلی صهیونیستی خودداری کرد، اظهار داشت: پای ارزش ها و آرمان هایم ایستاده ام.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، آرین غلامی که در مدت فعالیت ورزشی خود دوبار در مسابقات جهانی از رویارویی با ورزشکار رژیم غاصب اسرائیل خوددداری کرده است، در برنامه زنده تلویزیونی روز قدس با عنوان فلسطین زنده است، شبکه تبرستان اظهار داشت: این تصمیم را به تنهایی گرفتم و کسی به من نگفته بود چنین کاری کنم.
وی به سفر سردار شهید سلیمانی به استان مازندران و دیدار با وی اشاره نمود و اظهار داشت: سردار سلیمانی هم از این مورد و عدم رویایی با ورزشکار رژیم غاصب اسرائیل خرسند شده بودند.
وی با عنوان اینکه هر ورزشکار دیگری هم جای من بود چنین تصمیمی را می گرفت، اضافه کرد: ورزشکاران مازندران در عرصه قهرمانی و پهلوانی خوب عمل می کنند و پای ارزش ها ایستاده اند.
غلامی ایستادگی پای آرمان و ارزش ها را هدف از این اقدام بیان کرد.
منصورعلی زارعی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس هم با اشاره به اینکه آرین غلامی همچون ورزشکاران و مردانی است که میدانی عمل کردند، اضافه کرد: مردم استان و کشور از اقدام این ورزشکار و عدم رویاروی با ورزشکار رژیم جعلی صهیونیستی استقبال کرده اند.
وی با اظهار اینکه میدان مکمل دیپلماسی است، افزود: در هشت سال دفاع مقدس هر جایی که در میدان پیروز می شدیم در میدان دیپلماسی اتفاقات خوبی رخ می داد.
زارعی خاطرنشان کرد: کسانی که میدان را مؤثر نمی دانند راه مبارزه با دشمن را خوب بلد نیستند، درحالی که به فرمایش حضرت امام و مقام معظم رهبری باید حرف خویش را در میدان بزنیم.


منبع:

1400/02/17
17:44:40
0.0 / 5
274
تگهای خبر: ساری , سفر , فعالیت , مازندران
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا