رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

عملیات سیف القدس راهبرد ملت ایران در دفاع مقدس است

عملیات سیف القدس راهبرد ملت ایران در دفاع مقدس است

به گزارش بیا شمال رئیس سازمان بسیج مستضعفین ضمن اشاره به پیروزی مردم فلسطین ضد رژیم غاصب صهیونیستی اظهار داشت: عملیات شمشیرالقدس در واقع راهبرد حضرت امام راحل و ملت ایران در دفاع مقدس بوده است.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، سردار غلامرضا سلیمانی بامداد دوشنبه در نشست تخصصی با اقشار بسیج مازندران در ساری با اشاره به اینکه مازندران در طول تاریخ، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس درخشش داشته است، اضافه کرد: یکی از خصوصیت های مازندران، داشتن کادرهای در تراز انقلاب اسلامی است.
وی با اشاره به اینکه انتخابات تغییر از وضع موجود به مطلوب است، عنوان کرد: دولت انقلابی نیازمند کادرسازی است و در صورت نداشتن کادر گرفتار دیوانسالاری خواهد شد چه از مسیر دستگاههای دولتی و یا از مسیر مجلس و غیره باشد.
وی با عنوان این که در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، تاکید مقام معظم رهبری به جوانان، مردم، امید به آینده، روحیه جهادی و جهش و پیشرفت است در حالیکه در شیوه های دیوانسالاری، تمرکز بر دستگاه ها است و مردم گذاشته می شود.
سردار سلیمانی بااظهار این که جنگل های هیرکانی در حال از بین رفتن است، اضافه کرد: تفاهم نامه ای در این بخش برای احیا و نجات جنگلها در شمال منعقد شده است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه درگام دوم انقلاب اسلامی، قصد شکستن فضاهای موجود و برتری یافتن مردم بر دیوانسالاری است، اضافه کرد: مردم رکن اصلی مردمسالاری اسلامی است و در دوران دفاع مقدس بدون مردم، نمی توانستیم جنگ را اداره نماییم.
وی اضافه کرد: در دوران دفاع مقدس با کمترین هزینه ها و با حضور مردم توانستیم به برتری دست یابیم و بزرگترین افتخارات را در تاریخ خلق کردند.
سردار سلیمانی به عملیات سیف القدس اشاره و افزود: اگر در این عملیات نصرت ایجاد می شود در واقع راهبرد حضرت امام راحل در دوران دفاع مقدس بوده است و شاهد می باشیم مردم یمن، قوی ترین کشورها را به زانو درآورده است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به اینکه مردم یمن بر جبهه زر و زور و رسانه پیروز شدند، اضافه کرد: برای نخستین بار رژیم صهیونیستی از گسترش جنگ پرهیز کرد و تمام فرودگاه هایش تعطیل شده است.
وی افزود: برای نخستین بار آمریکایی ها سرزمین های اشغالی را ترک کردند و همه شرایط برای تحقق وعده الهی و پیشبینی مقام معظم رهبری برای اضمحلال رژیم غاصب صهیونیستی در حال انجام می باشد.
سردار سلیمانی با عنوان این که ایران اسلامی ام القرای انقلاب و اسلام به حساب می آید، خاطرنشان کرد: بسیج سند استراتژیک برپایه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی پیشنهاد داده است و هدف این بیانیه، تحقق دولت اسلامی است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور خاطرنشان کرد: سند توسعه پنجساله کاری خوب و هوشمندانه است و باید به آن تحول شود.


منبع:

1400/03/03
20:48:23
0.0 / 5
285
تگهای خبر: دستگاه , زمین , ساری , شمال
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا