معاون استاندار مازندران مطرح كرد

اهتمام برای تكمیل سالن ورزشی ماهفروجك ساری

اهتمام برای تكمیل سالن ورزشی ماهفروجك ساری

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران از اهتمام دولت در اتمام سالن ورزشی ۶ هزار نفره ماهفروجک ساری اطلاع داد.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، مهدی رازجویان بعدازظهر پنجشنبه در جلسه پیگیری راه اندازی سالن ورزشی ۶ هزار نفره ماهفروجک عنوان کرد: این جلسه در جهت مانع زدایی پروژه های عمرانی استان تسکیل شده تا شاهد تسریع در عملیات اجرایی این سالن ورزشی باشیم.
رازجویان با اشاره به اینکه سالن ورزشی ماهفروجک یک پروژه ملی است، خاطرنشان کرد: افتتاح این پروژه ی بزرگ، آرزوی دیرینه مردم استان است.
معاون استاندار مازندران با تکیه بر این که دولت در اجرا و اتمام این پروژه اهتمام ویژه دارد، عنوان کرد: تمامی ظرفیت های موجود ملی و استانی برای تسریع در تکمیل و بهره برداری این پروژه پای کار هستند.
رازجویان مازندران را قطب ورزش کشور دانست و ضمن اشاره به افتخارآفرینی های مختلف ورزشکاران این استان در مسابقات جهانی و المپیک، خاطرنشان کرد: استان قهرمان پرور مازندران همواره در عرصه های مختلف بین المللی برای کشورمان افتخارآفرینی کرده بنابراین مرکز استان به امکانات و زیرساخت هایی مانند سالن ۶ هزار نفری ماهفروجک نیاز جدی دارد.
رازجویان همینطور ایجاد راه دسترسی به سالن ورزشی ماهفروجک را اولویت اصلی این پروژه مهم دانست و اضافه کرد: برای تحقق این مهم احتیاج به همراهی مسئولین محلی است.
وی ادامه دارد: با راه اندازی سالن ورزشی ماهفروجک اقتصاد منطقه ماهفروجک هم پویا و شکوفا خواهد شد بنابراین جهت تسریع در تحقق این مورد به همکاری بیشتر اهالی این روستا نیاز است.


منبع:

1400/03/07
23:49:10
0.0 / 5
268
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا