مدیرعامل برق مازندران و گلستان:

راه اندازی ۲۷۳ مگاوات نیروگاه كوچك در گلستان و مازندران

راه اندازی ۲۷۳ مگاوات نیروگاه كوچك در گلستان و مازندران

بیا شمال: مدیرعامل برق منطقه ای مازندران و گلستان اظهار داشت: بخش خصوصی نسبت به ایجاد 273 مگاوات نیروگاه مقیاس کوچک در این مناطق اقدام نموده است.حسین افضلی در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلان اینکه صنعت برق بسیار هزینه بر است و برای تولید یک مگاوات برق نیاز به ۱۵ میلیارد تومان سرمایه گذاری وجود دارد، اظهار داشت: بدین جهت خیلی از کشورها به سمت مدیریت مصرف برق می روند.
وی با اظهار این که خیلی از کشورها به سمت مدیریت هوشمند و مصرف برق پیش رفته اند، اظهار داشت: این درحالی است که سرانه مصرف برق نسبت به کشورهای اروپایی بسیار بالا است و این نشان میدهد که باید در زمینه فرهنگ مصرف برنامه ریزی شود.
وی با اعلان اینکه در گلستان و مازندران ۲۷۳ مگاوات نیروگاه پراکنده و مقیاس کوچک به تولید برق می پردازند، اضافه کرد: میزان تولید برق این بخش ۲۴۲ مگاوات است.
افضلی تصریح کرد: بخش خصوصی برای تولید برق خوب وارد میدان شده و سرمایه گذاری های خوبی انجام داده و نیروگاه های مقیاس کوچک را ساخته است.
مدیرعامل برق منطقه ای مازندران و گلستان تصریح کرد: برای مدیریت مصرف، سهمیه خاموشی اعمال می شود و مناطقی که گرم تر باشند، سهمیه بیشتری برای سقف پیک اعمال می شود.

1400/03/12
22:57:37
0.0 / 5
244
تگهای خبر: احداث , تولید , زمین , ساری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا