دبیر كل مجمع جهانی اهل بیت (ع) :

نتیجه حضور حداكثری در انتخابات كوتاه كردن دست دشمنان از ایران است

نتیجه حضور حداكثری در انتخابات كوتاه كردن دست دشمنان از ایران است

به گزارش بیا شمال دبیر کل مجمع جهانی دوده (ع) با اشاره به این که حضور حداکثری ملت پای صندوق های رأی کوتاه کردن دست دشمنان از ایران است، اظهار داشت: این حضور عامل افزایش ضریب امنیت نظام اسلامی است.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، آیت الله رضا رمضانی عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به این که اسلامیت، رهبری و مردم سه رکن مهم انقلاب اسلامی ایران هستند، اظهار نمود: اسلام بعنوان یک دین جامع که به مسائل فردی، اجتماعی و حکومتی می پردازد، یکی از این ارکان است.
دبیرکل مجمع جهانی دوده (ع) اضافه کرد: با توجه به این که قسمتی از احکام اسلامی در ابعاد مختلف به شکل فردی و عمدتا اجتماعی است، ضرورت یک نظام در آموزه های اسلام کاملاً مشاهده می شود.
وی به رکن رهبری در نظام اسلامی اشاره و ایشان را در نقش مدافع اسلامیت نظام دانست و اشاره کرد: رهبری به دنبال این است تا احکام اسلام به مفهوم دقیق و جامع کلمه در نظام اسلامی پیاده شود و جایگاه و حضور مردم بعنوان اصل جمهوریت، حفظ شود.
آیت الله رمضانی با اعلان اینکه نتیجه اسلامیت نظام، همان مشروعیت نظام است، اضافه کرد: البته نه اسلام افراطی، لیبرالی و اشرافی بلکه اسلامی که قاعده آن توجه به انسان و حقوق انسانی باشد.
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری به نقش مهم مردم در مقبولیت، شکل و فرم نظام اسلامی اشاره و اشاره کرد: مردم سالاری دینی همچون نکات مهمی است که در نظام اسلامی تعریف شده است.
وی با تاکید بر این که امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی معتقد بودند که مسئولین باید خودرا خادم مردم و ملت را قیم خود بدانند، اظهار نمود: همین مردم هستند که مسئولین را به مسئولیت رسانده اند.
آیت الله رمضانی با اشاره به این که انتخابات، یک فرصت جدید برای افرادی است که برای رفع مشکلات و توسعه همه جانبه کشور، طرح و برنامه دارند، اشاره کرد: حضور حداکثری مردم می تواند به اقتدار داخلی و خارجی نظام اسلامی بیافزاید.
دبیرکل مجمع جهانی دوده (ع) با اعلان اینکه مردم همیشه در صحنه انقلاب هستند و باید از ظرفیت آنها در بخش های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و … استفاده شود، اشاره کرد: دیدگاه صریح مقام معظم رهبری این است که حضور حداکثری مردم نه فقط در داخل کشور بلکه در عرصه بین الملل، تأثیرگذار است.
وی به ابعاد بین المللی حضور گسترده مردم در انتخابات اشاره و اظهار نمود: مشارکت حداکثری این پیام را در عرصه بین الملل دارد که مردم خواهان نظام و انقلاب اسلامی هستند.
آیت الله رمضانی افزود: حضور گسترده در انتخابات بدون شک جلوی طمع دشمنان به آب و خاک ایران اسلامی را می گیرد.
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اعلان اینکه حضور مردم در انتخابات به نظام اسلامی اقتدار و عظمت می بخشد، اشاره کرد: هر چه نظام به پیش می رود این اقتدار باید افزایش پیدا کند.
وی حضور حداکثری در انتخابات را عامل افزایش ضریب امنیت نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: حضور حداکثری نشان میدهد که رابطه میان مسئولین و مردم قوی و تنگاتنگ است.
آیت الله رمضانی افزود: دنیای غرب و دشمنان انقلاب وقتی متوجه این رابطه قوی شوند، هیچ گاه به خود اجازه نمی دهند که در کشور نفوذ کنند؛ ولی اگر این رابطه کمرنگ باشد، زمینه نفوذ برای دشمنان فراهم می شود.


منبع:

1400/03/18
13:35:32
0.0 / 5
278
تگهای خبر: آب , حقوق , زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا