در گزارش بیا شمال تأكید شد؛

آفت انقلاب نشستن نااهلان بر مسند قدرت است

آفت انقلاب نشستن نااهلان بر مسند قدرت است

به گزارش بیا شمال دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان ضمن اشاره به این که آفت انقلاب نشستن نااهلان بر مسند قدرت است، اظهار داشت: انتخاب درست در ۲۸ خرداد راهکار حل مشکلات است.حجت الاسلام مجتبی پوریوسفی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به این که انتخاب آگاهانه و اختیار خیر و شر یک موهبت الهی بوده که در سرشت انسان ها نهاده شده است، اظهار نمود: سرنوشت بشر به دست خودش رقم خواهد خورد.
وی با اشاره به اینکه انسان و جامعه انسانی با انتخاب ها زمینه صعود و سقوط خویش را معین می کند، اضافه کرد: باید به این سنت و حقیقت خلقت ایمان بیاوریم تا اهل نجات و سعادت شویم.
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی گیلان ضمن اشاره به این که به برکت انقلاب اسلامی و خون شهدا تا به امروز این راه مشخص شده است، اظهار داشت: نتیجه رأی، انتخاب و اختیار مردم برای تشکیل حکومت مردمی بر پایه احکام الهی با ظهور این انقلاب آشکار و برای تحقق آرمان الهی خون های زیادی ریخته شده است.
پوریوسفی در ادامه با اشاره به اینکه شرط تحقق اهداف عالیه، تربیت نسلی فداکار و مجاهد و دوراندیش به دور از هواهای نفسانی است، افزود: یاران انقلاب باید به دور از جهل، فساد، منفعت طلبی، راحت طلبی و رفاه طلبی عمل کنند.
وی ضمن اشاره به این که آفت انقلاب نشستن نااهلان بر مسند انقلاب و انقلابی گری است، خاطرنشان کرد: عده ای با تزویر و ریا اهل حق را به گوشه ای رانده و با حقه و دروغ جامعه را مبتلا به اختلال و دوگانگی در تصمیم گیری می کنند.
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی افزود: امروز در جنگ اراده و ادراک هستیم و یکی از حربه ها و توطئه دشمن تغییر آرمان ها و ارزش ها است.
وی با اشاره به اینکه امروز کشتی انقلاب در راه خود از جنگ نظامی و سیاسی گذر کرده و وارد جنگ رسانه ای و ادراکی شده است، افزود: در انتخابات ۱۴۰۰ از این جنگ هم همانند گذشته با حضور حداکثری عبور خواهیم کرد.
پوریوسفی ضمن اشاره به این که جنگ رسانه ای با مهمات و سلاح دروغ و توهین و فرافکنی تلاش در وارونه نشان دادن حقایق و بزک کردن دشمنان و غرب دارد، اضافه کرد: آنها به دنبال این هستند تا مهره داخلی خویش را القا کنند.
وی با اشاره به اینکه راه مقابله با این جنگ شناختی و ادراکی و رسانه ای گفتگو و تعامل چهره به چهره با متن مردم و فعال شدن خواص روشنگر و نخبگان اجتماعی و تولیدات فاخر هنری و رسانه ای است، اظهار داشت: باید در مقابل جبهه کفر و نفاق خارجی و داخلی جبهه حق و عدالت و روشنگری شکل گیرد.


منبع:

1400/03/22
13:55:33
0.0 / 5
213
تگهای خبر: تولید , زمین , گیلان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا