محسن رضایی:

قطب های اقتصادی در كشور راه اندازی می نماییم

قطب های اقتصادی در كشور راه اندازی می نماییم

بیا شمال: نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: با ایجاد مناطق اقتصادی، به استان ها مسئولیت داده و قطب های اقتصادی ایجاد می نماییم.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، محسن رضایی میرقائد با اشاره به اینکه با وجود رهبری فرزانه و جوانان غیرتمند می توانیم برای بار سوم قیام فرهنگی و اقتصادی، پیشرفت های بزرگ، قیام به منظور زندگی بهتر، تشکیل دولت وحدت ملی داشته باشیم، اضافه کرد: شهروند درجه دو و سه در نظام اسلامی وجود ندارد.
وی با اظهار این که اراده اصلی در دست مردم است، اظهار داشت: قیام سوم قیام زندگی بهتر برای بهزیستی، سربلندی معلمان و کارگران و برای پیشرفت ایران اسلامی ودستیابی به قله های بلند است.
رضایی با اظهار این که ایران برای همه و زندگی برای همه با تاکید بر حمایت های مردم محقق می شود، اظهار داشت: باردیگر اقوام و ملیت های ایرانی را جمع می نماییم و با ایجاد مناطق اقتصادی، به استان ها مسئولیت می دهیم.
این نامزد انتخابات ریاست جمهوری با عنوان این که سپرده های هر استانی در همان استان هزینه می شود، اظهار داشت: ما به استثمار نو آخر می دهیم و قطب های اقتصادی ایجاد می نماییم و این طور نیست که از تهران برای همه استان ها نسخه واحد صادر شود.
وی با اظهار این که زمان شعار به اتمام رسید و زمان برنامه و اقدام است، اظهار داشت: برنامه خاص هر استان با کمک مردمان استان تهیه شد و برای هر استانی نسخه خاص آن نوشته شده است.
محسن رضایی خاطرنشان کرد: باید با سرعت زندگی مردم را بهبود بخشیده و ایران را به قله های سربلند برسانیم و اقوام بزرگ ایران را باید در کنار هم جمع کرد.
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری دولت ما می خواهد وحدت ملی در کشور ایجاد نماید، ازاین رو بی عدالتی ها باید کنار رود، اظهار داشت: بیرون کردن فقر و بیکاری اهمیتی کمتر از بیرون کردن سربازان صدام از سرزمین های کشور نیست.
وی اظهار داشت: دولت اقدام و تحول با کمک مردم و حمایت های بیکران حضرت ولی عصر و سیاست های داهیانه رهبر انقلاب، اهداف را محقق کرد و استانداران دولت را از بین مردم همان استان انتخاب می نماییم.
رضایی میرقائد با عنوان این که باتشکیل مجمعی از نخبگان، استانداران را انتخاب می نماییم، افزود: تیم قدرتمند از فرزندان هر استان برای استانداری برمی گزینیم.
نهضت بزرگ خانه سازی ایرانی ها را راه اندازی می کنیم
وی با اظهار این که نهضت بزرگ خانه سازی ایرانی ها را راه می اندازیم، اظهار داشت: هر خانه ۸۰ متری حداکثر ۳۲۰ میلیون تومان تمام می شود و هرکسی ۳۰ میلیون تومان آورده داشته باشد، ۹۰ درصد هم توسط بانک ها وام داده می شود ضمن این که همان خانه در وثیقه بانک خواهد ماند.
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار داشت: اگر مسکن راه افتد، ۳۰۰ صنعت راه خواهد افتاد و اجازه نمی دهیم کولبری و نان قرضی بر قامت ملت ایران بنشیند و تلاش می کنم با کمک مردم و حمایت های دولت مسائل را حل نماییم.
وی مساله ازدواج جوانان و حقوق خانه داری را مهم دانست و اظهار داشت: همه خانم هایی که شش ماه آموزش ببینند دارای حقوق می شوند و مساله کرامت انسانی را از خانه ها شروع می نماییم.
وی توسعه کسب و کارهای خانگی را از دیگر برنامه ها ذکر کرد و اظهار داشت: اقتصاد ملی باید از پایین به بالا بجوشد.

1400/03/23
22:45:19
0.0 / 5
200
تگهای خبر: آموزش , استانداری , حقوق , زمین
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا