معاون وزیر كشور:

داستان دنباله دار مشكل پسماند در گیلان

داستان دنباله دار مشكل پسماند در گیلان

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به این که مساله پسماند گیلان سال ها است که حل نشده، اظهار داشت: نیازمند مشارکت و عزم جدی همه دستگاه ها هستیم.به گزارش بیا شمال به نقل از مهر، مهدی جمالی نژاد قبل از ظهر شنبه در جلسه شورای اداری گیلان با اعلان اینکه حساس ترین موقعیت و زمان برای حوزه معاونت عمرانی چند ماه پایانی کار دولت می باشد، اظهار نمود: شوراهای شهر و روستا تغییر کرده و باید آموزش ببینند برای اینکه خیلی از پرونده ها ناشی از ناآگاهی افراد از حوزه وظایفشان است.
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به حل نشدن مسئله پسماند گیلانی پس از گذشت سال ها، اضافه کرد: همه باید پای کار بیایند و شهردار رشت نیز مسئله پسماند را در اولویت کاری خود قرار دهد.
وی با تاکید بر این که حل مسئله پسماند نیازمند عزم جدی استانی بوده و تنها کار شهردار نیست، افزود: این مسئله قابل حل است برای اینکه در ضمن دو سال اخیر به اندازه بیش از ۴۰ سال اعتبار برای این کار اختصاص یافته و باید با جدیت پیگیری و دنبال شود.
جمالی نژاد بر لزوم توجه به ساماندهی بحث حمل و نقل در استان گیلان، افزود: اعتبارات خوبی در بودجه دولتی برای شهرداری ها در نظر گرفته شده که برخی موارد بی سابقه بوده است.
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اعلان اینکه ۱۶۰ هزار واحد مسکونی به بهسازی و نوسازی نیاز دارند، بیان کرد: معاونت عمرانی نقش مهمی در افتتاح پروژه های عمرانی دارد.
وی با اشاره به این که بزرگترین دستگاه کشور دهیاری ها و شهرداری ها هستند، عنوان کرد: بیش از ۳۰ ستاد و کمیته در سازمان دهیاری ها موضوعات مربوطه را پیگیری می کنند.
جمالی نژاد با اعلان اینکه مشکلات گیلان باید بصورت ملی دیده شود، اظهار نمود: معاونت عمرانی وظیفه خطیری برعهده دارد و باید با انتخاب شهرداران و دهیاران قوی مسائل را حل کرد.
رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با اعلان اینکه حل مسئله پسماند استان نیازمند یک همت جمعی است، افزود: اگر همین مسئله پسماند حل شود خیلی از مشکلات دیگر استان گیلان برطرف خواهد شد.

1400/04/05
20:05:21
0.0 / 5
244
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳

لینک دوستان بیا شمال

بیا شمال

تگهای بیا شمال

biashomal.ir - حقوق مادی و معنوی سایت بیا شمال محفوظ است

بیا شمال بیا شمال

معرفی شمال و خرید و فروش ویلا